Re(star): тренінг для тренерів - PPV Knowledge Networks

Re(star): тренінг для тренерів

Опубліковано Kosheleva Svitlana на

19-21 та 27-28 червня відбудеться тренінг для тренерів з підприємницьких навиків для ветеранів та людей з інвалідністю  у Львові. Він є частиною проєкту Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку (UNIDO) “Надання екстреної допомоги для 3D-друкованого протезування та створення робочих місць в Україні”.

Після анонсу програми, ми отримали багато зголошень,  більше ніж сподівались. Це сигналізує про велику потребу говорити і робити щось для інтеграції вразливих груп населення в суспільство та економіку з одного боку, а з іншого – про готовність людей з різних середовищ вчитись, щоб далі працювати з ветеранами та людьми з інвалідністю. Учасниками цього тренінгу стали 21 волонтер.

Програма тренінгу базується на засадах співтворення матеріалів з учасниками, активних обговорень, роботи в групах, аналізі кейсів. Ми також запросили гостьових спікерів, які поділяться своїм досвідом.

У програмі два головні акценти: підприємницькі навички, а також тренерські компетенції.

Після цього тренінгу ми запропонуємо учасникам пройти додатковий одноденний  семінар з інклюзії та універсального дизайну.

 

UNIDO зобов’язується тісно співпрацювати з урядом України, а також відповідними зацікавленими сторонами та партнерами, щоб забезпечити успіх цього проекту. У UNIDO вірять, що застосування нових технологій у поєднанні з цільовим розвитком потенціалу та навчанням дозволить особам з інвалідністю досягти свого повного потенціалу та зробити значущий внесок у свої спільноти та суспільство.

Зверніть увагу,  що учасники, не будуть вважатися персоналом Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку (UNIDO), або будь-якого іншого агентства Організації Об’єднаних Націй. Тренінг для тренерів у проєкті проводить команда PPV. Ця можливість не надає учасникам статусу міжнародного державного службовця і не дає прав, привілеїв та імунітетів, якими користується персонал UNIDO.

 


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *