Шукаємо учасників тренінгу для тренерів з підприємництва для ветеранів та людей з інвалідністю - PPV Knowledge Networks

Шукаємо учасників тренінгу для тренерів з підприємництва для ветеранів та людей з інвалідністю

Опубліковано PPV на

Розпочинаємо проєкт з Організацією Об’єднаних Націй з промислового розвитку (UNIDO) “Надання екстреної допомоги для 3D-друкованого протезування та створення робочих місць в Україні”

Команда PPV буде втілювати освітню складову працюватиме з базою тренерів. Зголоситись на тренінг для майбутніх тренерів можна тут: 

Реєстрація

 

Сам тренінг для тренерів проведуть у Львові у червні. Після навчання тренери зможуть допомагати реінтегровувати людей в з інвалідністю в економіку (зокрема: створення бізнесів, нових робочих місць, повернення до економічної діяльності).

Програма тренінгу передбачає:

  • Підприємницькі навички: бізнес-модель, фінанси, люди, процеси.
  • Розвиток тренерських навичок: як подавати матеріал, як залучати та працювати з аудиторіями, розуміти потреби і запити слухачів.

 

“Ми шукаємо вмотивованих людей, для яких важлива тема реабілітації ветеранів, які розуміють як працює бізнес і готові покращити свої тренерські вміння, щоб потім працювати безпосередньо з людьми з інвалідністю. Це непроста тема, але з нею дуже важливо працювати. Запрошуємо охочих”, – закликає Оксана Сковронська, проєктна менеджерка навчальної програми, експертка PPV.

Зголоситись можна за посиланням: https://cutt.ly/UNIDO_Training_for_Trainers

Головний акцент навчальних програм, які потім будуть впроваджувати тренери перенавчання та підвищення кваліфікації ветеранів і людей з інвалідністю. Команда проєкту буде допомагати відкривати доступ до державних служб зайнятості та бізнесу, щоб створити стійкі можливості для інклюзивної зайнятості та сприяти економічному розвитку в регіоні.

Проєкт загалом зосереджує увагу на впровадженні інновацій, як у сфері технологій, так і в підходах до економічного інклюзивного розвитку. Команда проєкту планує показати, як можна використовувати інновації для вирішення складних викликів та створення позитивних змін у спільнотах.

UNIDO зобов’язується тісно співпрацювати з урядом України, а також відповідними зацікавленими сторонами та партнерами, щоб забезпечити успіх цього проекту. У UNIDO вірять, що застосування нових технологій у поєднанні з цільовим розвитком потенціалу та навчанням дозволить особам з інвалідністю досягти свого повного потенціалу та зробити значущий внесок у свої спільноти та суспільство.

Зверніть увагу,  що учасники, яких відберуть, не будуть вважатися персоналом Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку (UNIDO) або будь-якого іншого агентства Організації Об’єднаних Націй. Тренінг для тренерів у проєкті проводить команда PPV. Ця можливість не надає учасникам статусу міжнародного державного службовця і не дає прав, привілеїв та імунітетів, якими користується персонал UNIDO.


PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.