Слово тижня — «грант» - PPV Knowledge Networks

Слово тижня — «грант»

Опубліковано PPV на

Грант — це фінанси/ресурси, що надає донор на безповоротній основі грантоотримувачу, на реалізацію визначеного проекту. Всі донорські програми так чи інакше орієнтовані на якісні соціальні зміни. Грантодавцями можуть бути як міжнародні організації, так і приватні особи, а грантоотримувачі організації чи фізичні особи.
Наприклад, ваучерна програма — це вид гранту, який передбачає, що підприємці можуть на безкоштовній основі скористатися професійними послугами компаній, щоб покращити роботу свого бізнесу. Мета програми — підвищити конкурентоспроможність області завдяки підтримці та розвитку підприємництва в регіоні. Донор — облдержадміністрація, грантоотримувач — підприємства та підприємці області, грант — професійна послуга.
Категорії: Глосарій

PPV

PPV Knowledge Networks – агенція економічного розвитку. Ми розвиваємо бізнеси та міжсекторні зв'язки. Наші практики: креативна економіка, зелена економіка, розвиток МСП, місцевий економічний розвиток, бізнес-консалтинг, грантовий менеджмент. Ми є проектними менеджерами, консультантами, аналітиками. Працюємо у Львові з 2008 року.