Слово тижня — «грант» - PPV Knowledge Networks

Слово тижня — «грант»

Опубліковано PPV на

Грант — це фінанси/ресурси, що надає донор на безповоротній основі грантоотримувачу, на реалізацію визначеного проекту. Всі донорські програми так чи інакше орієнтовані на якісні соціальні зміни. Грантодавцями можуть бути як міжнародні організації, так і приватні особи, а грантоотримувачі організації чи фізичні особи.
Наприклад, ваучерна програма — це вид гранту, який передбачає, що підприємці можуть на безкоштовній основі скористатися професійними послугами компаній, щоб покращити роботу свого бізнесу. Мета програми — підвищити конкурентоспроможність області завдяки підтримці та розвитку підприємництва в регіоні. Донор — облдержадміністрація, грантоотримувач — підприємства та підприємці області, грант — професійна послуга.
Категорії: Глосарій

PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.