Слово тижня — «ендавмент» - PPV Knowledge Networks

Слово тижня — «ендавмент»

Опубліковано PPV на

Ендавмент (англ. endowment) — це фонд, який займається інвестиційною діяльністю, та дохід якого розподіляється на цільові програми фінансування, та на поповнення самого фонду, для забезпечення його сталості.
Наприклад, британська агенція з інновацій Nesta фінансує власні проекти та надає гранти на проекти системозмінюючих інновацій. Станом на 2019 рік, агенція профінансувала проектів на понад 350 млн фунтів — ці кошти були отримані від інвестиційної діяльності.
Категорії: Глосарій

PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.