Слово тижня — «бекер» - PPV Knowledge Networks

Слово тижня — «бекер»

Опубліковано PPV на

Бекер (анг. backer) — це людина або організація, яка фінансово підтримує проект або команду під час краудфандингової кампанії. Мотивація бекерів є здебільшого соціальною, їхні внески та розмір фінансування є добровільними та нерегламентованим.
Найчастіше бекери не отримують ніякої винагороди, їхні кошти у разі успішної краудфандингової компанії та реалізації проекту не повертаються. Проте, вони можуть отримати сам продукт, який вони фінансують, заохочувальні подарунки або ж соціальне визнання як доброчинця. Бекери не є співвласниками кінцевого продукту, який вони фінансують, а ініціатор проекту залишає за собою всі права на продукт.
Категорії: Глосарій

PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.