Слово тижня — «бізнес-ангели» - PPV Knowledge Networks

Слово тижня — «бізнес-ангели»

Опубліковано PPV на

Бізнес-ангели (англ. Business Angels) — люди, котрі інвестують кошти в бізнес на дуже ранній стадії. Кошти вкладають в бізнес-проекти з високим потенціалом для розвитку і масштабування з метою отримання вищого прибутку, ніж той, котрий можна одержати від традиційних інвестицій.
Бізнес-ангели є сполучною ланкою між стадією самофінансування бізнесу і стадією, коли бізнес відчуває потребу в обсязі фінансування, що може запропонувати венчурний інвестор. Існує тенденція до організації таких бізнес-ангелів у групи або мережі з метою обміну інформацією та формування пулів інвестиційного капіталу для розподілу ризиків, а також для надання порад компаніям з їх портфелів.
Категорії: Глосарій

PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.