Консалтингові проєкти для бізнесу: вплив агенції PPV - PPV Knowledge Networks

Консалтингові проєкти для бізнесу: вплив агенції PPV

Опубліковано PPV на

Команда агенції економічного розвитку PPV уже 15 років консультує бізнес, допомагає компаніям розвиватись, зростати, налагоджувати процеси, ставати зрілими. У нашому фокусі: консалтинг малого та середнього бізнесів, але ми консультували також і великі підприємства.

До 15-річчя агенції економічного розвитку PPV ми згадуємо ключові проєкти компанії, які мають вплив на розвиток економіки України. Агенція РРV працює у Львові з травня 2008 року. Нашими головними пріоритетами є розвиток та зрілість бізнесу, інституційний розвиток та місцевий економічний розвиток

“Українські компанії, яким ми допомагали у визначальні моменти розвиватись, зростати, окреслювати стратегію, торгівельну пропозицію, бізнес-модель, напрацьовувати формати взаємодії на ринку та в екосистемі, впроваджувати системи управлінського обліку і є впливом агенції економічного розвитку PPV. Ми раді бачити успіх наших клієнтів і спостерігати, як рішення, напрацьовані разом з клієнтами, втілюються та зміцнюють бізнеси, а відтак і українську економіку, — пояснює Володимир Воробей, директор агенції економічного розвитку PPV. 

Нижче три приклади впливу агенції PPV на розвиток та зрілість українських компаній.
Hoyra

Це  — бренд авторського вишитого одягу. Створений у 2008 році, щоб популяризувати культуру етновбрання та створити сучасний гардероб з елементами вишивки на щодень.

Команда агенції PPV у 2021 році провела стратегічну сесію для компанії за підтримки ваучерної програми Львівської Міської Ради. Після цього ми продовжили нашу співпрацю: команда агенції PPV надавала консалтинговий супровід щодо управління Hoyra та розробки моделі трансформації компанії. Також ми допомагали залучити кошти для бізнесу через різні програми: (ваучери ЛОДА 2022) 

В результаті,  — бренд Hoyra є одним з найвідоміших брендів українського вишиваного одягу. Сьогодні компанія збільшила кількість робочих місць та запустила нові проєкти. Hoyra є сталим зростаючим бізнесом. А ми щиро радіємо, що є партнерами цього бізнесу.

 Енергосервісна компанія AdamsON

Це компанія, яка проводить професійний енергоаудит, утеплення будівель, встановлення вікон та систем опалення. А також реалізовує проєкти будь-якої складності для громад, ОСББ, державних установ на всіх етапах, починаючи з розробки енергетичного сертифікату та виготовлення проєктної документації.

У 2017 році команда PPV провела діагностику бізнесу та розробила спільно з AdamsON стратегію розвитку. Ми рекомендували компанії вийти з ринку B2C та трансформуватися на ринок B2G — що компанія і зробила, ставши лідером по роботі з комплексними проектами енергоефективності та термомодернізації у громадах, що фінансуються міжнародними фінансовими інституціями та міжнародними донорами. 

Згодом, у 2021 ми провели стратегічну сесію для команди AdamsON, а у 2022-му (у рамках проєкту Нова економіка Франківська) підтримали інновативний ІТ продукт для енергоаудиторів.

 Limestone Ukraine 

Бренд фарб та декоративних штукатурок. Український виробник.

Наша співпраця розпочалась у 2022-му з консалтингового проєкту для визначення доцільності виходу на європейський ринок, тобто на експорт. Спільно, ми визначили базову модель виходу на ринок, а також модель самого Limestone Ukraine, що базується на впізнаваних Центрах Limestone у містах.

Після цього з допомогою консультантів PPV команда компанії впроваджувала системи управлінського обліку. Це дозволило Limestone масштабуватися. Вони відкрили перший (за межами Львова) власноформатний Центру Limestone в Івано-Франківську та вийшли на експорт.

“10 місяців і 14 днів. Саме стільки часу пройшло від дня, коли ми прийняли рішення виходити на експорт до дня, коли здійснили перший гуртовий продаж в Європу. Акцент робили  на Польщі, проте першою відкрили Швейцарію. 6 тонн фарб і декоративних штукатурок українського виробника Limestone поїхали до клієнта 1 лютого 2023 року”,  — підсумовує свій досвід в компанії Андрій Шепінько, директор компанії. Більше порад про вихід на експорт можна переглянути в нього на fb-сторінці

Експерти агенції PPV також консультували ДТЕК, Метінвест, Галнафтогаз, Promprylad.Renovation, Львівська свічкова мануфактура, Західплемресурси, Будь в UA, Леоскло, СКМ, HarvEast, IRIS Group, RAM360, CORE StratCom, Хлібпром, Лігумінка, UGPS, MOKA, Growness Group, SEMcopack, Relax Tub, nerdysoft, Urban Space Radio,  BJet, RichOil, Inclusive IT, 3D Tech ADDitive, AMO tech, IQmed, Марусяк і Партнери, Fresh Black, minnim, Kaizen Alternative Learning, Gushka, HISM (список не повний).  

Якщо вам цікавий бізнес-консалтинг – пишіть на info@ppv.net.ua або телефонуйте 067 67 47 012 (Мирослава).

Портфоліо консалтингових проєктів PPV можна переглянути тут. 


PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.