Компанія 3D Tech ADDtive займається виробництвом тривимірних моделей і працює на ринку вже чотири роки - PPV Knowledge Networks

Компанія 3D Tech ADDtive займається виробництвом тривимірних моделей і працює на ринку вже чотири роки

Опубліковано PPV на

Історія про те, як COVID-19 Бізнес-клініка допомагає львівським підприємцям.

Понад 180 підприємців скористалися індивідуальними консультаціями у COVID-19 Бізнес-клініці м. Львова. Стратегія бізнесу, управління персоналом, маркетинг та експорт – виявилися найпопулярнішими запитами місцевих компаній.

Як саме такі консультації допомогли підприємцям – розповідаємо на прикладі історій львівських підприємців.


Пандемія коронавірусу негативно вплинула на компанію 3D Tech ADDtive, оскільки зменшилась кількість замовлень і, відповідно, обсяг продажів: у порівнянні з 2019 роком продажі впали майже на 2 млн грн. Через карантин також довелося вдвічі зменшити кількість працівників, а ще частина перейшла на віддалену роботу.

Через ці втрати компанія почала шукати підтримки у донорів та держінституцій. На допомозі стали обласні програми підтримки та можливості від COVID-19 Бізнес-клініки м. Львова. В компанії скористалися послугами Швидка бізнес-допомога, Бізнес-консультації та «COVID-19 ваучером».

Після консультації з HR експертом в компанії змінили підходи до роботи з персоналом. Сфокусуватись на побудові системи описавши ключові процеси роботи для швидкої інтеграції нових працівників та підготувалися до різних сценаріїв.

«Під час консультації зрозумів, що наша модель поведінки стосовно роботи з персоналом була більше схожа на поведінку лисиці, яка металася туди-сюди. Зараз ми перейшли до єдиного алгоритму дій, до єдиного стандарту і діємо в форматі їжака», – ділиться досвідом співпраці з ініціативою COVID-19 Бізнес-клініка засновник 3DAdditive Павло Єсип.

Впродовж 2020-2021 років 3D Tech ADDtive уклала близько 2,5 тис. угод із клієнтами, а у 2021 році прибутки компанії зросли на 20%. Крім цього, компанія розробила сайт для роботи на польському ринку і вперше залучила клієнтів з-за кордону. І все завдяки комплексному підходу, який компанія доопрацювала, зокрема, у COVID-19 Бізнес-клініці.

Компанія також виграла «COVID-19 ваучер», щоб залучити консультаційну підтримку експерта з маркетингу на розробку маркетингової стратегії компанії. Адже під час консультацій зрозуміли, що потрібна глобальна та систематизована стратегія щодо розвитку компанії в усіх ключових сферах.

Зараз компанія трансформується у бізнес, який вчиться вибудовувати унікальну бізнес-модель, поглиблює розуміння важливості налаштованих бізнес-процесів та довіряє можливостям ринку.


Ініціатива COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ є частиною проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», який спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Мета проєкту – створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств, підтримка інновацій та стимулювання експорту, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання. У межах підходу Team Europe проєкт також сприятиме відновленню України від наслідків COVID-19.

EU4Business – ініціатива Європейського Союзу, яка допомагає малим і середнім підприємствам у країнах Східного партнерства – Вірменії, Азербайджані, Білорусі, Грузії, Молдові, Україні. Детальніше: www.eu4business.org.ua


PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.