Налаштування системи продажів і участь у офлайн-заходах як рецепт зростання «Агенції цифрової інклюзії «Inclusive IT» - PPV Knowledge Networks

Налаштування системи продажів і участь у офлайн-заходах як рецепт зростання «Агенції цифрової інклюзії «Inclusive IT»

Опубліковано PPV на

Історія про те, як COVID-19 Бізнес-клініка допомагає львівським підприємцям.

Понад 180 підприємців скористалися індивідуальними консультаціями у COVID-19 Бізнес-клініці м. Львова. Стратегія бізнесу, управління персоналом, маркетинг та експорт – виявилися найпопулярнішими запитами місцевих компаній.

Як саме такі консультації допомогли підприємцям – розповідаємо на прикладі історій львівських підприємців.


Inclusive IT займається тестуванням готових сайтів та сайтів у розробці. Тут також навчають web-доступності всіх охочих, зокрема, людей з інвалідністю і людей старшого віку.

У компанії працюють спеціалісти, які мають інвалідність – це незрячі, люди на інвалідному візку та з легкими психічними порушеннями. Вони безпосередньо тестують сайти на web-доступність.

До пандемії компанія працювала як аутсорсингова. Із початком пандемії довелося зменшити кількість працівників із 10 до чотирьох, що дуже вплинуло на загальну спроможність компанії. Засновники звернулися за підтримкою одразу в кілька організацій, зокрема в COVID-19 Бізнес-клініку м. Львова, де скористався послугами у форматах Швидка бізнес-допомога та Бізнес-консультація.

Бізнес-консультації для підприємців – одна з ключових послуг COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІК по Україні, мета якої допомогти малим і середнім підприємцям справитися з наслідками пандемії коронавірусу, залучивши допомогу профільних консультантів.

Після бізнес-консультації з продажів компанія Івана Пасічника вдосконалила систему продажів, додавши нові інструменти, також почали активно працювати з CRM системою та оптимізували її структуру. А завдяки активній участі в заходах залучили понад 20 потенційних клієнтів. На сьогодні кількість співробітників зросла до семи.

«Головний поштовх, який дала мені ініціатива COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ – це налаштування системи продажів і цінність участі у офлайн-заходах. Перше приносить трохи більше ясності в роботі та у внутрішній комунікації, друге – приводить клієнтів. Я зрозумів важливість консультантів для бізнесу – вони можуть прояснити зовнішнім експертним поглядом плюси і мінуси обраних кроків, та поділитися дієвими бізнес-інструментами», – розповів співзасновник Inclusive IT Роман Боренько.


Ініціатива COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ є частиною проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», який спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Мета проєкту – створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств, підтримка інновацій та стимулювання експорту, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання. У межах підходу Team Europe проєкт також сприятиме відновленню України від наслідків COVID-19.

EU4Business – ініціатива Європейського Союзу, яка допомагає малим і середнім підприємствам у країнах Східного партнерства – Вірменії, Азербайджані, Білорусі, Грузії, Молдові, Україні. Детальніше: www.eu4business.org.ua


PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.