Компанія TEC3: консалтинговий супровід - PPV Knowledge Networks

Компанія TEC3: консалтинговий супровід

Опубліковано Kosheleva Svitlana на

TEC3 – швейне виробництво, яке створює і виготовляє військове та спеціалізованого спорядження. Ця компанія скористалась послугами консалтингового супроводу PPV і спільно з експертами ухвалили кілька головних рішень.

На початку широкомасштабного вторгнення три партнери викупили швейний цех норвезького бренду військового й туристичного одягу та спорядження і створили на цій базі компанію. У 2023 році в них виникла потреба напрацювати стратегію розвитку бізнесу (розглядали створення власного бренду).

Під час консалтингових сесій із PPV TEC3 визначило 3 сервісні напрями роботи – конструювання нових виробів, сигнальні взірці та пілотні партії, а також масове виробництво виробів із технічного текстилю. Проаналізувавши здатності команди, повністю відкинули бренд як бізнес-модель.

Вибудували процес залучення нових клієнтів у цих напрямах і вже виконали кілька замовлень, де ТEC3 допомагало розробити конструкцію виробу та виготовити пілотні партії для клієнтів.

Також ТEC3 почало активно налагоджувати внутрішні бізнес-процеси, щоб автоматизувати їх, підвищити ефективність, а також впроваджують підходи ощадливого виробництва.

Компанія запустила оновлений сайт, описала три головні напрями роботи та подала приклади виконаних проєктів.


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *