Швидкі бізнес-допомоги: безкоштовний консалтинг Івано-Франківського бізнесу - PPV Knowledge Networks

Швидкі бізнес-допомоги: безкоштовний консалтинг Івано-Франківського бізнесу

Опубліковано PPV на

56 годин консультування для 77 підприємців Івано-Франківщини – результати консалтингового компоненту проєкту НЕФ у 2023 році. Ми продовжуємо втілювати проєкт Нова економіка Івано-Франківська.

Так, у 2022 ми з партнерами надали понад 200 таких консультацій. І це лише одна зі складових проєкту. Більше про суть проєкт можна прочитати на сайті НЕФу, або ж на нашому сайті. У 2023 році плануємо більше профільних подій, які будуть скеровані та те, аби стимулювати інноваційну економіку.

Щомісяця організовуємо консалтингові події: швидкі бізнес-допомоги (ШБД).

Це формат безкоштовних 30-хвилинних індивідуальних бізнес-консультації від експертів для місцевих та релокованих підприємців Івано-Франківська. На такій зустрічі підприємці можуть предметно розглянути реальні кейси від консультантів, діючих підприємців та експертів, отримати зворотний зв’язок, поради та рекомендації.

Наступна подія Швидка бізнес-допомога відбудеться 29 вересня у форматі онлайн

 

Реєстрація триває до 28 вересня, 10:00.

зголоситись

Цього разу будуть доступні консультації за такими темами:

  • Фінансове управління;
  • Інтелектуальна власність;
  • Експорт;
  • Відео для бізнесу;
  • Управління інноваціями;
  • Продажі;
  • Гранти для бізнесу;
  • Маркетинг.

Можна зареєструватись до 3 консультантів/ок, обираючи різний час. Відгуки учасників ШДБ ми зібрали в цьому тексті. 

Проєкт “Нова економіка Івано-Франківська (NEF) – підтримка нових кластерів інноваційної економічної діяльності в Івано-Франківську” фінансується в межах програми «Мери за економічне зростання» Європейського Союзу.

Втілюють проект спільно: Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради, інноваційний центр Promprylad.Renovation, урбаністична лабораторія METALAB, агенція економічного розвитку PPV та платформа Тепле Місто.


PPV

PPV Knowledge Networks – агенція економічного розвитку. Ми розвиваємо бізнеси та міжсекторні зв'язки. Наші практики: креативна економіка, зелена економіка, розвиток МСП, місцевий економічний розвиток, бізнес-консалтинг, грантовий менеджмент. Ми є проектними менеджерами, консультантами, аналітиками. Працюємо у Львові з 2008 року.