Швидка бізнес-допомога в Івано-Франківську: відгуки - PPV Knowledge Networks

Швидка бізнес-допомога в Івано-Франківську: відгуки

Опубліковано PPV на

Консультації для бізнесу у форматі швидкої бізнес-допомоги працюють, і підприємці розуміють цінність такого формату. Завдяки проєкту “Нова економіка Франківська” ми з партнерами організували 9 подій Швидка бізнес-допомога (ШБД), де експерти надали загалом 274 консультації. Наступна подія ШБД відбудеться 28 квітня.

Ось кілька відгуків від підприємців, які скористались консультаціями експертів.
Вікторія Іванова

Вікторія Іванова – співвласниця виробництва одягу KRYZA STORE, яке було релоковано в Івано-Франківську область. Вперше потрапила на швидку бізнес-допомогу ще коли бізнес знаходився в Харкові.

Вікторія консультувалась в таких експертів: Тарас Бондаренко (маркетинг), Оксана Ємець (комунікації), Олексій Ломоносов (керівник маркетингу OLX в Україні і Центральній Азії), Люба Мочарська (гранти).

Зокрема, завдяки порадам на консультації з експерткою з грантів Любою Мочарською Вікторія написала грантову заявку і її компанія отримала фінансову допомогу.

Усі консультації були корисні та привели до важливих рішень в компанії:

Формат коротких консультацій допомагає сфокусуватись на конкретному запиті, отримати поради і рекомендації у формі концентрованої інформації. І навіть якщо якась із тем не була пріоритетною –  завдяки консультаціям є розуміння, куди звернути фокус уваги,” – каже Вікторія.

Оксана Архипчук

Засновниця мережі малих шкіл Kaizen (Івано-Франківськ). Кайзен – це приватна школа, яка навчає дітей від садочка і до випускного класу. Програма школи – альтернативна, і спрямована на максимально інтегроване навчання, практику та взаємодію дітей і вчителів.

Враховуючи особливості навчальних підходів, нетипових для традиційної освіти, такий навчальний заклад потребує специфічного, дуже чіткого позиціонування та відповідної комунікації.

В рамках проекту “Нова економіка Івано-Франківська” засновниця школи Оксана Архипчук консультувалась з експертами на подіях Швидка бізнес-допомога та скористалась з поглибленої (2-годинної консультації).

Запит Оксани до експерта з маркетингу: побудова комунікаційної стратегії та ребрендинг.

Перед консультацією експерт з маркетингу Тарас Бондаренко надіслав бриф із запитаннями, відповідаючи на які Оксана провела невелике дослідження, що допомогло краще зрозуміти середовище, в якому працює її школа.

Під час двогодинної консультації експерт ємко і максимально зрозуміло пояснив увесь процес побудови комунікаційної стратегії, допоміг проаналізувати позиціонування школи на ринку, надав рекомендації та шаблони для самостійної роботи команди над комунікаційною стратегією та пояснив, на які завдання краще залучати окремих спеціалістів. У процесі консалтингу навіть виникло гасло, яке Оксана вважає дуже вдалим.

Відповідаючи на запитання експерта під час консультації, Оксана подивилась на бізнес зі сторони, – це було корисною практикою.

 

Підхід експертів був чітким і зрозумілим, програма “Нова економіка Івано-Франківська” виявилась дуже корисною для мене. Я консультувалась у кількох спеціалістів: з маркетингу, розвитку бізнесу та стратегії. На швидкій бізнес-допомозі є можливість формувати короткострокові запити і швидко отримувати відповіді від профільних спеціалістів. На двогодинних консультаціях є можливість сфокусуватись на конкретній темі та опрацювати її” – відгук Оксани.

 

Ольга Брегін

Директорка Аудиторська компанія “Вектор аудиту” Ольга Брегін консультувалась з Олесею Стойко та Олександром Селіном з pointer.agency на події “Швидка бізнес-допомога” в рамках проекту “Нова економіка Франківська” з на тему Комунікація та PR:

Перш за все, ми цікавилися сучасними варіантами позиціювання компанії в інформаційному просторі, адже Олеся та Олександр є експертами в сфері PR.

Враження від цієї консультації просто перевершили наші очікування. Олеся та Олександр фахово підійшли до нашого запиту та підказали кілька ключових варіантів саме для нашої компанії, враховуючи специфіку діяльності. Протягом усієї бесіди відчувалася тотальна компетентність експертів, щире бажання допомогти, а також індивідуальний, нешаблонний підхід до вирішення поставлених питань. Ми отримали креативні рішення та практичні поради щодо втілення цих рішень. Двогодинна консультація пройшла дуже швидко, максимально ефективно і легко. Відчувається велика вдячність Олесі та Олександру за їхню працю.

Також дякуємо модераторам та організаторам цієї події за компетентність, оперативність і допомогу у підтриманні зв’язку з експертами протягом усієї зустрічі.”

Нагадуємо, що консультації для бізнесу є безкоштовними та відбуваються в рамках проекту “Нова економіка Івано-Франківська”підтримка нових кластерів інноваційної економічної діяльності в Івано-Франківську” (NEF). Проект фінансується в межах програми «Мери за економічне зростання» Європейського Союзу.

Підприємців з Івано-Франківська, які хочуть розвивати свій бізнес, запрошуємо зареєструватись на персональну 2-годинну бізнес-констультацію з експертом: 

зареєструватись

Користуйтесь можливістю самі та поширюйте серед ваших знайомих підприємців. Посилання: https://bit.ly/3WXAJIy

Більше новин про проєкт читайте тут. Події у форматі Швидка бізнес-допомога плануємо надалі проводити щомісяця

Проєкт “Нова економіка Івано-Франківська (NEF) – підтримка нових кластерів інноваційної економічної діяльності в Івано-Франківську” фінансується в межах програми «Мери за економічне зростання» Європейського Союзу.

Втілюють проект спільно: Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради, інноваційний центр Promprylad.Renovation, урбаністична лабораторія METALAB, агенція економічного розвитку PPV Knowledge Networks та платформа Тепле Місто


PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.