7 подій, 213 консультацій, 106 годин роботи експертів для підсилення бізнесу в Івано-Франківську - PPV Knowledge Networks

7 подій, 213 консультацій, 106 годин роботи експертів для підсилення бізнесу в Івано-Франківську

Опубліковано PPV на

16 грудня відбулась сьома Швидка бізнес-допомога (ШБД) в Івано-Франківську. Експрес-зустрічі експертів з підприємціями проходили офлайн на Промприладі. Це крайня подія з цієї серії щомісячних ШБД у 2022 році. 

Через 4-и годинну повітряну тривогу та атаку росіян на український народ ми перенесли початок події, але таки провели її. Дякуємо консультантам, учасникам, партнерам за розуміння, підтримку та допомогу. Але найбільше дякуємо ЗСУ та ППО. Саме вони збили 60 з 76 ракет, які росіяни випустили по Україні 16 грудня.

Формат події такий: короткі (пів години) консультації для бізнесу від експертів щодо операційних питань бізнесу. Так на 7-мій ШБД івано-франківський та релокований бізнес зміг краще зрозуміти як працювати з комунікаціями, сталими бізнес-моделями, рекрутингом, фінансами, інвестиціями, масштабуванням бізнесу, маркетингом, бізнес-моделями та процесами. 

Результати цієї швидкої бізнес-допомоги: 7 експертів проконсультували 6 підприємців. Разом надали 15 консультацій. Ще 5 зголошених учасників не змогли приєднатись через те, що почали пізніше, але ми запросимо їх на наступні події чи надамо консультації онлайн. Від початку проєкту бізнесу у Франківську вже надали 213 консультацій. 

Сам формат події дещо порушили через тривогу. Так, деякі консультації тривали понад запланованих пів години, були накладки. Проте спільно ми корисно та ефективно використали час для того, щоб підсилити бізнес тут і зараз. 

Після коротких консультацій підприємці, за потреби, можуть зголоситись на довші (2-годинні) консультації. Усе це в рамках проєкту Нова економіка Франківська. Також запрошуємо бізнес, науковців та громадські організації пройти опитування про стан бізнесу в Івано-Франківській області. 

“Нова економіка Івано-Франківська – підтримка нових кластерів інноваційної економічної діяльності в Івано-Франківську” (NEF) – фінансується в межах програми «Мери за економічне зростання» Європейського Союзу.

Проект спільно втілюють: Департамент інвестиційної політики Івано-Франківської міської ради, інноваційний центр Promprylad.Renovation, урбаністична лабораторія MetaLab, агенція економічного розвитку PPV Knowledge Networks та платформа Тепле Місто / Teple Misto 

 


PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.