Серед підприємців, які скористались швидкими консультаціями, – 40% релокованих - PPV Knowledge Networks

Серед підприємців, які скористались швидкими консультаціями, – 40% релокованих

Опубліковано PPV на

16 вересня відбулась вже четверта подія Швидка бізнес-допомога, де експерти консультували малий та середній бізнес у Івано-Франківську. Це проєкт “Нова економіка Франківська”.

Формат подій передбачає швидкі консультації до 30 хв, з можливістю домовитись про подальші інші консалтингові послуги і формати.

Події відбуваються щомісяця. У вересні, серед інших, найбільне учасників представляли освітні бізнеси: приватні школи, садочки чи благодійні фонди, які працюють з дітьми. Але не тільки, були також: виробництво, юридичні послуги, фотографиня та інші. Загалом 40% бізнесів релоковані в область, 47% місцевих.

У результаті на події, 9 експертів надали 27 консультацій з маркетингу, комунікацій, грантів, медичного маркетингу, організаційного розвитку, дизайну, обліку і грантового супроводу неприбуткових організацій, фінансів, бухгалтерського і податкового обліку для 13 підприємців Івано-Франківщини. Консультації щодо грантів, маркетингу та комунікації були найпопулярніші запитами на цій події. 

У своїх відгуках учасники відзначають компетентність експертів, високо цінують бажання допомогти та відкритість консультантів.

Три попередні події відвідали 55 підприємців, яким експерти надали 115 консультацій. Наступна подія відбудеться в жовтні в онлайн форматі. Стежте за анонсами на сторінка PPV Knowledge Networks та Save Business Now.

Більше про попередні події Швидкої бізнес-допомоги можна тут.

Проєкт “Нова економіка Івано-Франківська – підтримка нових кластерів інноваційної економічної діяльності в Івано-Франківську” (NEF) втілює консорціум партнерів: Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради, інноваційний центр Promprylad.Renovation, урбаністична лабораторія METALAB, агенція економічного розвитку PPV Knowledge Networks та платформа Тепле Місто. Проєкт фінансується в межах програми “Мери за економічне зростання” Європейського Союзу.

Більше про події Швидкої бізнес-допомоги можна тут і тут.

Фото: Олена Білоус olenabilous.com

Довідкова інформація: “Мери за економічне зростання” (2021-2024) – це друга фаза проєкту, який був започаткований за фінансування Європейського Союзу у 2017 році для підтримки мерів та муніципалітетів у країнах Східного партнерства.

Ініціатива ґрунтується на тому принципі, що, працюючи у партнерстві з приватним сектором, державними структурами та громадянським суспільством, місцева влада може допомогти поліпшити місцеве бізнес-середовище та забезпечити умови для економічного зростання, яке спиратиметься на приватний сектор, і для створення робочих місць.

 


PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.