82 години безкоштовного консультування для бізнесу у Івано-Франківську - PPV Knowledge Networks

82 години безкоштовного консультування для бізнесу у Івано-Франківську

Опубліковано PPV на

21 жовтня відбулась п’ята Швидка бізнес-допомога для Івано-Франківського бізнесу (місцевого та релокованого).

З початком проєкту Нова економіка Франківська наша команда разом з партнерами організовує щомісячні консультації у форматі «Швидка бізнес-допомога». Це подія, на яку запрошують підприємців та експертів. Там вони у форматі короткої (30 хв) розмови обговорюють розвиток свого бізнесу. Експерти відповідають на конкретні запитання власників або управлінців. 

Крайня, вже 5-та подія, відбулась 21 жовтня онлайн. В результаті 6 експертів надали 23 консультації для 14 підприємців. А загалом експерти в рамках таких подій у Івано-Франківську надали 165 консультацій, тобто 82, 5 години безкоштовного консультування для підсилення економічного фронту

21 жовтня серед учасників були представники бізнесів з сфер виробництва продуктів харчування, освіти, фармації, будівництва, організації відпочинку, продаж косметики, альтернативні джерела енергії. 66% учасників мікропідприємства (до 10 працівників), а решта малі та середні (більше 10 )

Експерти консультували щодо бізнес-стратегії, комунікації, грантів, експорту, управління персоналом, енергоефективності та енергозбереження.

Ось, наприклад, кілька питань, з якими звертались підприємці.

  • Як зрозуміти, на яку ґрантову програму подаватись? З чого почати пошук відповідної програми?
  •  Який із варіантів бізнес-плану підійде найкраще?
  •  Яку техніку комунікації обрати для просування продукту?
  •  Які особливості виходу на ринки Австрії, Німеччини, Франції з снековою групою товару?
  •  Як мотивувати команду, ставити завдання?
  •  Які рекомендації з проведення співбесід?
  •  Енергоефективність та енергоощадність виробництва?

Наступна подія відбудеться – в листопаді у форматі офлайн. Стежте за анонсами на сторінках PPV Knowledge Networks та Save Business Now.

Більше про попередні події Швидкої бізнес-допомоги можна тут і тут.

Проєкт “Нова економіка Івано-Франківська – підтримка нових кластерів інноваційної економічної діяльності в Івано-Франківську” (NEF) втілює консорціум партнерів: Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради, інноваційний центрPromprylad.Renovation, урбаністична лабораторія METALAB, агенція економічного розвитку PPV Knowledge Networks та платформа Тепле Місто. Проєкт фінансується в межах програми “Мери за економічне зростання” Європейського Союзу.

Перше фото: Олена Білоус olenabilous.com

Довідкова інформація: “Мери за економічне зростання” (2021-2024) – це друга фаза проєкту, який був започаткований за фінансування Європейського Союзу у 2017 році для підтримки мерів та муніципалітетів у країнах Східного партнерства.

Ініціатива ґрунтується на тому принципі, що, працюючи у партнерстві з приватним сектором, державними структурами та громадянським суспільством, місцева влада може допомогти поліпшити місцеве бізнес-середовище та забезпечити умови для економічного зростання, яке спиратиметься на приватний сектор, і для створення робочих місць.


PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.