Стартували щомісячні експрес-консультації для підприємців у Івано-Франківську - PPV Knowledge Networks

Стартували щомісячні експрес-консультації для підприємців у Івано-Франківську

Опубліковано PPV на

17 червня експерти надали 45 консультацій для місцевого та релокованого бізнесу в Івано-Франківськ та область. Подія відбулась у форматі Швидка бізнес-допомога – безкоштовні експрес-консультації від експертів для підприємців. Відтепер такі події відбуватимуться щомісяця в інноваційному центрі Promprylad.Renovation в рамках проєкту “Нова економіка Івано-Франківська”

На першій події консультували 10 експертів та експерток. “Перший раз з 24 лютого зустрічалася з підприємцями на «живому» заході! Дивні відчуття займатися улюбленою справою, окрім гуманітарної допомоги. Дякую підприємцям за співпрацю та бажання розвиватися, нарощувати експорт! Впевнена, що ми зможемо відновити роботу бізнесу і постачати свої унікальні товари на закордонні ринки. Разом до Перемоги і успішного експорту!” – ділиться враженнями експертка Лариса Циган, віцепрезидентка Чернігівської Торгово-промислової палати, сертифікована консультантка з експорту до ЄС та Канади.

Кожен підприємець міг зголоситись не більш, ніж на три консультації. Деякі обирали лише одну тему та консультанта, а дехто – по три. Так, загалом можливістю проконсультуватись скористався 21 підприємець. А разом експерти надали 45 експрес-консультацій. Цього разу експерти консультували у питаннях грантових програм, бізнес-процесів, маркетингу, рекрутингу, фінансів, PR, експорту, грантового супроводу для неприбуткових організацій, стратегічного маркетингу, бухгалтерського/податкового обліку. Серед підприємців були представники дуже різних напрямків діяльності: ресторатори, виробництво, машинобудування, IT, торгівля, освіта, фармакологія, E-commerce, 4 з яких релоковані.

“Ми переконались, що події такого формату сьогодні дуже потрібні та корисні для підприємців. Учасники мають можливість отримати відповіді на свої поточні операційні питання, тож, не дивно, що кожен залишає позитивний відгук та готовий брати участь у наступних подіях. Ми продовжуємо працювати разом з партнерами, розширюємо коло консультантів, щоб посилити локальні економічні процеси та стимулювати розвиток інноваційної економіки. Тож, не зупиняючись, підводимо підсумки та плануємо наступну подію на 15 липня”, – розповідає Мирослава Даньків, менеджерка проєктів розвитку малого та середнього бізнесу PPV Knowledge Networks та організаторка події.

Стежте за анонсами на сторінках Save Business Now та PPV Knowledge Networks.

 

Проєкт фінансується в межах програми «Мери за економічне зростання» Європейського Союзу. І є частиною проєкту “Нова економіка Івано-Франківська – підтримка нових кластерів інноваційної економічної діяльності в Івано-Франківську” (NEF) Втілюється консорціум партнерів: Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради, інноваційний центр Promprylad.Renovation, урбаністична лабораторія METALAB, агенція економічного розвитку PPV Knowledge Networks та платформа Тепле Місто

Довідкова інформація: «Мери за економічне зростання» (2021-2024) – це друга фаза проєкту, який був започаткований за фінансування Європейського Союзу у 2017 році для підтримки мерів та муніципалітетів у країнах Східного партнерства.

Ініціатива ґрунтується на тому принципі, що, працюючи у партнерстві з приватним сектором, державними структурами та громадянським суспільством, місцева влада може допомогти поліпшити місцеве бізнес-середовище та забезпечити умови для економічного зростання, яке спиратиметься на приватний сектор, і для створення робочих місць.

 

 


PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.