82 години безкоштовного консультування для бізнесу у Івано-Франківську
21 жовтня відбулась п’ята Швидка бізнес-допомога для Івано-Франківського бізнесу (місцевого та релокованого).
З початком проєкту Нова економіка Франківська наша команда разом з партнерами організовує щомісячні консультації у форматі «Швидка бізнес-допомога». Це подія, на яку запрошують підприємців та експертів. Там вони у форматі короткої (30 хв) розмови обговорюють розвиток свого бізнесу. Експерти відповідають на конкретні запитання власників або управлінців.
Крайня, вже 5-та подія, відбулась 21 жовтня – онлайн. В результаті 6 експертів надали 23 консультації для 14 підприємців. А загалом експерти в рамках таких подій у Івано-Франківську надали 165 консультацій, тобто 82, 5 години безкоштовного консультування для підсилення економічного фронту.
21 жовтня серед учасників були представники бізнесів з сфер виробництва продуктів харчування, освіти, фармації, будівництва, організації відпочинку, продаж косметики, альтернативні джерела енергії. 66% учасників – мікропідприємства (до 10 працівників), а решта – малі та середні (більше 10 )
Експерти консультували щодо бізнес-стратегії, комунікації, грантів, експорту, управління персоналом, енергоефективності та енергозбереження.
Ось, наприклад, кілька питань, з якими звертались підприємці.
- Як зрозуміти, на яку ґрантову програму подаватись? З чого почати пошук відповідної програми?
- Який із варіантів бізнес-плану підійде найкраще?
- Яку техніку комунікації обрати для просування продукту?
- Які особливості виходу на ринки Австрії, Німеччини, Франції з снековою групою товару?
- Як мотивувати команду, ставити завдання?
- Які рекомендації з проведення співбесід?
- Енергоефективність та енергоощадність виробництва?
Наступна подія відбудеться – в листопаді у форматі офлайн. Стежте за анонсами на сторінках PPV Knowledge Networks та Save Business Now.
Більше про попередні події Швидкої бізнес-допомоги можна тут і тут.
Проєкт “Нова економіка Івано-Франківська – підтримка нових кластерів інноваційної економічної діяльності в Івано-Франківську” (NEF) втілює консорціум партнерів: Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради, інноваційний центрPromprylad.Renovation, урбаністична лабораторія METALAB, агенція економічного розвитку PPV Knowledge Networks та платформа Тепле Місто. Проєкт фінансується в межах програми “Мери за економічне зростання” Європейського Союзу.
Перше фото: Олена Білоус olenabilous.com
Довідкова інформація: “Мери за економічне зростання” (2021-2024) – це друга фаза проєкту, який був започаткований за фінансування Європейського Союзу у 2017 році для підтримки мерів та муніципалітетів у країнах Східного партнерства.
Ініціатива ґрунтується на тому принципі, що, працюючи у партнерстві з приватним сектором, державними структурами та громадянським суспільством, місцева влада може допомогти поліпшити місцеве бізнес-середовище та забезпечити умови для економічного зростання, яке спиратиметься на приватний сектор, і для створення робочих місць.