Глибинні консультації для малого бізнесу та підприємців-початківців: стартував проєкт BizConsult - PPV Knowledge Networks

Глибинні консультації для малого бізнесу та підприємців-початківців: стартував проєкт BizConsult

Опубліковано Kosheleva Svitlana на

BizConsult пропонує підприємцям з усієї країни отримати глибинні консультації щодо стратегії, бізнес-моделювання, грантів, маркетингу, комунікацій, фандрейзингу, фінансів, продажів, управління персоналом, експорту, старту бізнесу та інших. 

Пропонуємо підприємцям консалтинговий пакет до 20 годин, з яких не менше 8 годин – консультування віч-на-віч (онлайн або офлайн), інші 12 годин – підготовка експерта, аналітична робота експерта, звітування. А для тих, які ще не зареєстровані як підприємці, але стартують свій бізнес, пропонують пакет до 10 годин консультування, з яких не менше 4 годин –  робота віч-на-віч (онлайн або офлайн), інші 6 годин – підготовка експерта, аналітична робота, звітування.

                                                            Реєстрація 


Додатково учасникам проєкту організатори надсилають перелік грантових можливостей, підібраний під потреби їхнього бізнесу. А також пропонують короткі консультації щодо бухгалтерських та/або юридичних питань.

Загалом у проєк BizConsult залучили понад 50 консультантів. Це експерти Мережі Центрів інформаційної підтримки бізнесу, серед яких є також консультанти PPV.


Перелік консультантів Агенції еко
номічного розвитку PPV, які працюють в проєкті BizConsult 

Люба Мочарська 

Консультує з питань пошуку та підбору грантових програм для бізнесу, консалтинговий супровід написання грантових заявок; бюджетування та звітування, управління проєктами (заходи, персонал, менеджмент), консультації бізнесу щодо стратегії залучення фінансування.

                                                            Реєстрація

Володимир Воробей

Консультує щодо бізнес-стратегії, зокрема, консалтинг з питань розробки стратегії, побудови бізнес-моделі компанії, формування, визначення унікальної ціннісної пропозиції існуючих та нових (розроблених) продуктів компанії, бізнес-планування, операційного та фінансового управління, політик та стратегій корпоративної соціальної відповідальності.

                                                            Реєстрація

Мирослава Даньків 

Консультує з питань побудови та визначення бізнес-моделі компанії, формування стратегії розвитку компанії, визначення унікальної ціннісної пропозиції існуючих та нових (розроблених) продуктів компанії, бізнес-планування, операційного та фінансового управління, політик та стратегій корпоративної соціальної відповідальності; ризик-менеджмент за методологією SURE.

                                                            Реєстрація

Оксана Леус 

Консультує з питань управлінського обліку, оподаткування та бухгалтерського обліку, кадрових питань, договірної роботи, складання первинної та зведеної документації, подання звітності в контролюючі органи та роботи з довідковими законодавчими базами, здійснення валютних операцій, інших питань щодо фінансового управління та оподаткування.

                                                            Реєстрація

Оксана Ємець 

Консультує з питань розробки комунікаційної стратегії, планування та реалізації PR кампаній, діагностики потреб в сфері комунікації, визначення ефективності комунікацій, робота з комунікаційною стратегією, поточна координація комунікацій. 

                                                            Реєстрація

Оксана Сковронська 

Консультує з питань стратегії бізнесу, зокрема, з розробки стратегії, бізнес-моделі, операціоналізації стратегії; та юридичних питань: розробки юридичної моделі роботи, розробки договорів, аналізу чинного законодавства. 

                                                            Реєстрація

 

 

BizConsult планують реалізувати до 30 квітня. Прийом заявок можуть призупинити швидше, якщо вичерпають доступні консультаційні пакети (всього запланували 200 пакетів по 20 годин).

 

Додаткові вимоги до одержувачів консультацій
  • для мікро та малого бізнесу (до 50 працівників), 
  • підприємців, які хочуть відкрити свій бізнес, але поки не зареєстровані
  • для усіх галузей;
  • для усіх регіонів, які підконтрольні Україні;
  • для власників, директорів чи осіб, які уповноважені приймати управлінські рішення;
  • для бізнесів лише приватної власності;
  • досі не отримували більше 40 годин бізнес-консультацій в проєкті «Сприяння економічній участі вразливих груп населення, включно з ВПО, в Україні»;
  • поза санкційними списками.

Щоб отримати консультацію, заповніть, будь ласка, форму та очікуйте на підтрвердження.

                                                            Реєстрація

 

Після того як організатори отримають заявку підприємця її опрацьовуватиме консультант. Відповідно до потреб зазначених у зголошенні, він/вона підбере грантові програми від різних донорів, які можуть бути цікаві саме цьому підприємцю (фінансування, навчання, консультації, стажування; можливості для експорту тощо). А далі, якщо є потреба, консультант допоможе визначитись, в якій темі організувати глибинну консультація (через експрес-діагностику);

Також працює гаряча лінія BizConsult для уточнень 096 804 5555 (в робочі дні з 9 до 17 год.)

Мова консультування – українська.

 

Ініціативу BizConsult реалізовує Мережа центрів інформаційної підтримки бізнесу в рамках проєкту «Сприяння економічній участі вразливих груп населення, включно з внутрішньо переміщеними особами в Україні», який виконує німецька федеральне агенство Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням уряду Німеччини.


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *