Візит Центру розвитку МСП Маріуполя до ЦІПБ м. Львова - PPV Knowledge Networks

Візит Центру розвитку МСП Маріуполя до ЦІПБ м. Львова

Опубліковано PPV на

До Центру інформаційної підтримки бізнесу відбувся робочий візит представників Центру підтримки та розвитку малих та середніх підприємців Маріуполя.

Маріупольський міський Центр підтримки та розвитку бізнесу створений для стимулювання підприємницької активності в місті шляхом надання високоякісних консалтингових, інформаційних та тренінгових послуг. Мета організації  — створення сприятливих умов для підприємництва у Маріуполі.

Володимир Воробей, директор агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks та керівник ЦІПБ у м. Львові, в межах візиту представків Центру підтримки МСП, розповів про діяльність компанії, Центру та реалізовані проекти націлені на розвиток підприємництва в регіоні, зокрема про:

  • Центр інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові, створений в межах ініціативи EU4Business за підтримки ЄБРР — функціоноє у Львові з 2017 року, та надає підприємцям доступ до широкого кола можливостей — навчальні програми, бізнес-заходи, консультації, нетворкінг;
  • PPV Knowledge Networks — агенція економічного розвитку, яка має в своїй структурі практики з Бізнес-консалтингу, Місцевого економічного розвитку, Розвитку МСП. Багато проектів компанії націлені на підтримку та розвиток підприємців, зокрема в галузі зеленої та кретивної економіки.
  • Один з таких проектів — Інструменти розвитку бізнесу Львівської області, в межах якого розроблено Механізм підтримки Фондів мікрокредитування бізнесу, Механізм надання ваучерної підтримки для МСП, Механізм відшкодування відсоткової ставки за кредитами.

Весь цей досвід є цінним для Маріупольського Центру.

Категорії: Новини

PPV

PPV Knowledge Networks – агенція економічного розвитку. Ми розвиваємо бізнеси та міжсекторні зв'язки. Наші практики: креативна економіка, зелена економіка, розвиток МСП, місцевий економічний розвиток, бізнес-консалтинг, грантовий менеджмент. Ми є проектними менеджерами, консультантами, аналітиками. Працюємо у Львові з 2008 року.