Інструменти розвитку бізнесу - PPV Knowledge Networks

Інструменти розвитку бізнесу

Опубліковано PPV на

Документи розроблені в межах проекту «Інструменти розвитку бізнесу Львівської області», який реалізовується Департаментом економічної політики Львівської обласної державної адміністрації та агенцією економічного розвитку PPV Knowledge Networks за рахунок коштів Державного бюджету України, отриманих від Європейського Союзу в рамках виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики

Механізм проведення пре-кваліфікації

У цьому документі проаналізовано кращі практики проведення пре-кваліфікації та розроблено рекомендації до процесу здійснення пре-кваліфікації – попереднього відбору фінансово-кредитних установ і компаній для участі у реалізації Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області у частині відшкодування відсоткової ставки за кредитами та надання ваучерної підтримки для МСП.


Механізм підтримки Фондів мікрокредитування бізнесу

У цьому документі проаналізовано роботу Фондів мікрокредитування бізнесу, описано українські кейси їх функціонування, а також розроблено рекомендації до механізму підтримки Фондів мікрокредитування бізнесу (типи підтримки, процедури, процес оцінювання, звітування, тощо).


Механізм надання ваучерної підтримки для МСП

У цьому документі проаналізовано досвід надання ваучерів в Україні і країнах ЄС, а також розроблено рекомендації до механізму надання інноваційних, маркетингових ваучерів та ваучерів на консалтингові послуги для МСП.


Механізм відшкодування відсоткової ставки за кредитами

У цьому документі описано умови Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області в частині відшкодування відсотків за кредитами, проведено оцінку її ефективності та впливу. За результатами аналізу розроблено рекомендації із вдосконалення механізму відшкодування відсоткової ставки за кредитами для МСП, які структуровані за ключовими напрямками вдосконалення: істотні умови, дизайн програми, механізм, банки, комунікація та оцінка.PPV

PPV Knowledge Networks – агенція економічного розвитку. Ми розвиваємо бізнеси та міжсекторні зв'язки. Наші практики: креативна економіка, зелена економіка, розвиток МСП, місцевий економічний розвиток, бізнес-консалтинг, грантовий менеджмент. Ми є проектними менеджерами, консультантами, аналітиками. Працюємо у Львові з 2008 року.