Підсилюємо малий бізнес: експерти PPV розробили та провели навчальну програму для підприємців - PPV Knowledge Networks

Підсилюємо малий бізнес: експерти PPV розробили та провели навчальну програму для підприємців

Опубліковано PPV на

70 малих та мікробізнесів отримають гранти (до 187 тис грн) на розвиток чи започаткування бізнесу завдяки проєкту ELIS від Карітас України. 

Експерти PPV розробили навчальну програму для учасників цього проєкту та провели 4-и навчальні модулі у Львові та Коломиї. Загалом організатори відібрали 140 підприємців, яких поділили на дві групи: ті, хто стартує бізнес (інкубаційний рівень), а також ті, хто розвиває бізнес, який вже працює (акселераційний). Більшість учасників підприємці з числа внутрішньо переміщених осіб (також тих, хто мав ФОП і закрив його, самозайняних та представників мікробізнесів). 

Ольга Кіріянова, засновниця бренду ЕкоМ’яско ділиться враженнями після навчання: “Я чекала набагато менше від цього навчання, але отримала більше. Організатори підібрали потужних спеціалістів, які дуже доступно і зрозуміло подають матеріал, а сама організація процесу – на вищому рівні. Я отримала багато інсайтів і для свого бізнесу, і для себе самої після цього навчання”.

З 4 грудня до 14 грудня триває конкурс проєктів розвитку бізнесу, які підприємці опрацьовували впродовж навчання та подали на грант. Комісія вивчає ці проєкти та оцінює їх після бліц-презентацій. І вже до кінця цього року 70 підприємців отримують фінансування на втілення своїх ідей.

Навчальна програма для кожної групи це три дні інтенсиву. Експерти розбирали з учасниками бізнес-моделювання, говорили про розвиток власної справи (унікальна ціннісна пропозиція, соціальна відповідальність бізнесу, ризики), в другий день вивчали фінанси бізнесу (P&L, cash flow, фінансова політика, прорахування точки беззбитковості) складання фінансових звітів, третій день тема маркетингу (вибір цільової аудиторії для проєкту, сегментування аудиторії)

 

Тренерами навчальної програми були: 
  • Мирослава Даньків, експертка PPV, менеджерка проєктів розвитку малого та середнього бізнесу, сертифікована тренерка;
  • Ольга Мельник, експертка PPV, консультантка зі сталості бізнесів, менеджерка проєктів та програм, фасилітаторка;
  • Оксана Лимар, стратег з фінансів, СEO аутсорсингової компанії;
  • Ольга Іванків, сертифікований міжнародний бухгалтер-практик (CAP) та засновниця Consulting Center: Центру бухгалтерії та фінансів;
  • Марія Тимочко, керівна партнерка маркетингової агенції Tymochko Marketing;
  • Ольга Філіпова, маркетологиня, засновниця  Школа SMM Factory, підприємиця.

Також у програмі кожного модуля ми запрошували підприємців, які розповідали про свої практики, ділились досвідом та відповідали на запитання учасників. 

Запрошені підприємці цієї навчальної програми:  

Ми обов’язково напишемо ще про переможців грантового конкурсу проєкту ELIS. Стежте за новинами на нашому сайті. Якщо вас цікавлять послуги розробки навчальних програм для бізнесу пишіть нам на info@ppv.net.ua. Більше про це можна дізнатись тут. 

Проєкт ELIS “Невідкладна допомога засобами до існування громадам, що постраждали від війни в Україні” втілюють для зміцнення здатності до відновлення життєдіяльності та сприяти розширенню соціально-економічних можливостей вразливих українців, які постраждали внаслідок повномасштабного вторгнення (з числа ВПО та місцевого населення).

Фінансується проєкт консорціумом у складі: очільник Карітас України; технічні та фінансові партнери: Карітас Швейцарії, Карітас Австрії, Карітас Люксембургу, Католицька організація підтримки та допомоги розвитку (Cordaid), Католицька служба допомоги (CRS). Залучені локальні організації: Карітас Львів, Карітас Коломия. Реалізовує навчальний тренінг команда Агенції економічного розвитку PPV.


PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.

0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *