Тренінги з розбудови та оптимізації бізнес-процесів - PPV Knowledge Networks

Тренінги з розбудови та оптимізації бізнес-процесів

Опубліковано PPV на

Експерти PPV Knowledge Networs, Володимир Крижанівський, Володимир Воробей, Любов Мочарська та Ігор Лісний провели п’ять тренінгів з розбудови та оптимізації бізнес-процесів для Офісу реформ Херсонської області.

Офіс Реформ Херсонської області це нещодавно створена організація, яка активно працює над розробкою та впровадженням проектів з реформування шкільної освіти, аналізу ефективності реалізації медичної реформи, розвитком інформаційно-комунікаційної інфраструктури для адміністративної реформи, та над створення сприятливих умов для розвитку бізнесу в регіоні.

Тренінги з розбудови та оптимізації бізнес-процесів потрібні для розвитку внутрішніх процесів організації. Під час онлайн-тренінгів були опрацьовані такі теми: стратегічне планування, бізнес-моделювання, проекти та послуги, можливості для залучення фінансування, проектний менеджмент, внутрішні процеси та персонал, комунікація.

PPV Knowledge Networs проводить тренінги для організацій, установ та підприємців. Дізнайтеся більше про теми та формати тренігів: https://info.ppv.net.ua/trainings/


PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.