Тренінги з розбудови та оптимізації бізнес-процесів - PPV Knowledge Networks

Тренінги з розбудови та оптимізації бізнес-процесів

Опубліковано PPV на

Експерти PPV Knowledge Networs, Володимир Крижанівський, Володимир Воробей, Любов Мочарська та Ігор Лісний провели п’ять тренінгів з розбудови та оптимізації бізнес-процесів для Офісу реформ Херсонської області.

Офіс Реформ Херсонської області це нещодавно створена організація, яка активно працює над розробкою та впровадженням проектів з реформування шкільної освіти, аналізу ефективності реалізації медичної реформи, розвитком інформаційно-комунікаційної інфраструктури для адміністративної реформи, та над створення сприятливих умов для розвитку бізнесу в регіоні.

Тренінги з розбудови та оптимізації бізнес-процесів потрібні для розвитку внутрішніх процесів організації. Під час онлайн-тренінгів були опрацьовані такі теми: стратегічне планування, бізнес-моделювання, проекти та послуги, можливості для залучення фінансування, проектний менеджмент, внутрішні процеси та персонал, комунікація.

PPV Knowledge Networs проводить тренінги для організацій, установ та підприємців. Дізнайтеся більше про теми та формати тренігів: https://info.ppv.net.ua/trainings/


PPV

PPV Knowledge Networks – агенція економічного розвитку. Ми розвиваємо бізнеси та міжсекторні зв'язки. Наші практики: креативна економіка, зелена економіка, розвиток МСП, місцевий економічний розвиток, бізнес-консалтинг, грантовий менеджмент. Ми є проектними менеджерами, консультантами, аналітиками. Працюємо у Львові з 2008 року.