Тренінгові семінари для бізнесу та організацій - PPV Knowledge Networks

Тренінгові семінари для бізнесу та організацій

Опубліковано PPV на

PPV Knowledge Networks проводить тренінгові семінари для бізнесів та організацій, з акцентом на практичній складовій програми — під час будь-якого з тренінгів, учасники на власних кейсах вирішують питання, передбачені темою тренінгу.
Ми пропонуємо тренінгові програми з таких тем:


Управлінський інструментарій

Тренінгова програма допоможе розвинути знання про управлінські інструменти для прийняття рішень всередині компанії та за її периметром. А також навчитись формулювати критерії вибору управлінських інструментів та формулювати управлінські рішення.

Теми, які розглядаються на тренінгу:

 • Процес прийняття рішень
 • Дизайн управлінських рішень
 • Ключові здатності
 • Політика та бізнес
 • Визначення стратегічних підходів

Тренер програми — Володимир Воробей, консультантом з розробки стратегій та бізнес-моделювання.

Тренінгова програма розрахована на два дні, і може бути адаптована під потреби вашої компанії.

◉ Дізнатися детальнішу програму можна написавши на пошту info@ppv.net.ua.


Бізнес-моделювання

Тренінгова програма дозволить навчитись формулювати бізнес-модель та застосовувати інструменти бізнес-моделювання. Тренінг орієнтований на підприємців, які тільки розпочнають бізнес або прагнуть переглянути свою бізнес-модель.

Теми програми:

 • Бізнес як актив
 • Бізнес-моделювання
 • Ціннісна пропозиція
 • Канва бізнес-моделювання
 • Інструменти бізнес-моделювання
 • Бізнес-стратегія

Тренер — Володимир Воробей, консультантом з розробки стратегій та бізнес-моделювання.

Тренінгова програма розрахована на два дні, і може бути адаптована під потреби вашої компанії.

◉ Дізнатися детальнішу програму можна написавши на пошту info@ppv.net.ua.


Стратегія економічного розвитку

Під час тренінгу учасники отримають практичні інструменти щодо планування процесу розробки стратегії та набудуть практичних навиків у підготовці стратегії економічного розвитку та проектів для її реалізації.

Методологія проведення тренінгу базується на принципі learning by doing, який передбачає як представлення учасникам теоретичного матеріалу для розробки стратегій, так і виконання практичних вправ для її розробки.

Після тренінгу учасникам може бути наданий супровід у процесі розробки стратегії економічного розвитку.

Тренер — Володимир Крижанівський, експерт проектів агенції економічного розвитку.

Детальніше про тренінг за посиланням.

◉ Запит на тренінг: info@ppv.net.ua


Інструменти місцевого економічного розвитку

Під час тренінгу учасники дізнаються про типові інструменти МЕР, етапи їх впровадження та приклади успішно реалізованих проектів в Україні; ознайомляться із можливостями та механізмами фінансування проектів МЕР; навчаться обирати інструменти МЕР, які можна реалізувати у громаді, та розробляти завдання для їх впровадження; дізнаються про механізми співпраці із заінтересованими сторонами під час вибору та впровадження інструментів МЕР.

Тренінг допоможе людям, що шукають рішення для розвитку міст та регіонів, зорієнтуватися які інструменти можна використовувати для розв’язання типових економічних проблем.

Тренер програми — Володимир Крижанівський, експерт проектів агенції економічного розвитку.

Детальніше про тренінг за посиланням.

◉ Запит на тренінг: info@ppv.net.ua


Гранти та грантовий менеджмент

Тренінгова програма дозволить допомогти розібратися із принципом роботи донорів та їх програм, навчитися складати конкурентоспроможні заявки, реалізовувати проекти та звітуватися за ними.

Щороку збільшуються можливості залучення коштів донорів (українських, міжнародних) на втілення своїх ідей. Для цього необхідно не тільки знайти донора та відповідну програму, а й подолати високу конкуренцію при поданні проекту на конкурс.

Під час тренінгу учасники отримають практичні навички із застосування інструментів з розробки та реалізації проектів. Унікальність нашої програми полягає в застосуванні принципу «легко і зрозуміло про складне».

Тренерка програми — Любов Мочарська, менеджерка грантових проектів.

Детальніше про тренінг за посиланням.

◉ Запит на тренінг: info@ppv.net.ua


Стратегічні підходи в управлінні культурною спадщиною

Програма тренінгу розроблена для комплексного розвитку управлінських компетенцій менеджерів культурної спадщини та побудована за принципом 30% теорії з прикладами та 70% практичних вправ. За результатами навчальної програми учасники зможуть визначати стратегічні цілі з огляду на специфіку сфери; зможуть розробляти базові бізнес-моделі, формувати ціннісну пропозицію, та розробляти культурні продукти, пов’язані зі спадщиною конкретних населених пунктів.

Тренерка програми — Марія Кравченко, менеджерка креативної економіки.

Детальніше про тренінг за посиланням.

◉ Запит на тренінг: info@ppv.net.ua


 

Категорії: Новини

PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.