Релокація бізнесу на захід: Львівщина, Львів - PPV Knowledge Networks

Релокація бізнесу на захід: Львівщина, Львів

Опубліковано PPV на

В Україні із зони бойових дій евакуювали 300 підприємств, з яких 121 вже відновило роботу на новому місці, – дані Міністерства економіки станом на 12 квітня.

Нагадаємо, зараз працює державна програма переміщення (евакуації) підприємств з зони бойових дій. Вона передбачає безкоштовне перевезення обладнання, після того, як підприємці звернуться до Уряду через гугл-форму. Заяв прийшло вже понад 1500. Також на базі Prozorro.Продажі запустили платформу цифрової взаємодії для допомоги бізнесу у релокації: https://auction.e-tender.ua/#/register

Ми пропонуємо серію статей про те, як працює евакуація на місцях: в кожній області на заході України. Окрім Львівської, описали також Закарпатську та Івано-Франківську.

Пишемо також про кейси тих підприємців, яким вдалось евакуюватись та почати працювати. Так, до Львова переїхала команія Gemini Espresso. Підприємство перевезло частину своїх виробничих потужностей з Броварів і з 7 квітня вже відновило роботу. Про це детальніше в нашій рубриці Business Talks з Антоном Мяновсьим, Генерельним директором компанії.

 

Львівська область

З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну на Львівщину переїхали 79 підприємств, з них 32 уже працюють (станом на 14 квітня).

Львівська військова обласна адміністрація (ЛОВА) організувала 4 хаби-склади на Львівщині, куди підприємства можуть перевезти своє обладнання. Зберігання безкоштовне, а приміщення –  охороняють. Підприємці можуть користуватись послугами такого хабу поки не приймуть рішення про подальше перевезення, або ж розгортання підприємства та його перезапуску.

 

Станом на 24 березня Львівщина отримала/опрацювала

 

Серед місцевих підприємців організували чат в телеграмі для збору пропозицій складських та інших приміщень https://t.me/relocationLviv Його координує ЛОВА, а саме Департамент економічної політики. 

  • Контакти Департаменту економічної політики Львівської ОВА у WhatsApp за номерами: +38 (066) 833 03 13, +38 (068) 068 17 51, +38 (063) 466 71 38 та пошта investregionlviv@gmail.com
Місто Львів 

До міста безпосередньо звернулись 45 підприємців. Посадовці координують свою роботу з ЛОВА та відповідними міністерствами. До мерії зголошуються переважно: аудиторські компанії, приватні клініки, легка промисловість, виробництво, дистриб’юторські компанії, ІТ, фармацевтика та інші. Компанії зі співробітниками від 5 до 700 людей.

  • Контакти Управління інвестицій та проєктів: (032) 254-60-06, +380 67 941 4691 (WhatsApp, Viber), Олег та пошта Invest@lvivcity.gov.ua
Місто Новий Розділ 

Місто обласного значення (60 км від Львова). Відділ розвитку громади та інвестицій Новороздільської міської ради координує релокацію бізнесів до міста. Поки що сюди планує переїхати одне швейне підприємство. Процес релокації в Новий Розділ узгоджується з ЛОВА. 

Підприємців закликають контактувати за такими телефонами.

  • Відділ розвитку громади та інвестицій — Наталія: +38 (097) 195 26 83; Оксана: +38 (093) 439 00 66 та заступник міського голови — Михайло Гулій: +38 (097) 306 70 02

 

Місто Городок 
  • Відділ економічного розвитку громади, інвестицій та МТД Городоцької міської ради — Точена Ірина Михайлівна: +38 (067) 756 25 61.

 


PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.