Релокація бізнесу на захід: Івано-Франківщина - PPV Knowledge Networks

Релокація бізнесу на захід: Івано-Франківщина

Опубліковано PPV на

В Україні із зони бойових дій евакуювали 300 підприємств, з яких 121 вже відновило роботу на новому місці, – дані Міністерства економіки станом на 12 квітня.

Нагадаємо, зараз працює державна програма переміщення (евакуації) підприємств з зони бойових дій. Вона передбачає безкоштовне перевезення обладнання, після того, як підприємці звернуться до Уряду через гугл-форму. Заяв до уряду прийшло вже понад 1500Також на базі Prozorro.Продажі запустили платформу цифрової взаємодії для допомоги бізнесу у релокації https://auction.e-tender.ua/#/register

Ми пропонуємо серію статей про те, як працює евакуація на місцях: в кожній області на заході України. Окрім Івано-Франківської, описали також Львівську та Закарпатську.

Ми також розповідаємо про кейси тих підприємців, яким вдалось евакуюватись та почати працювати. 

Івано-Франківська область

Із запитом на переїзд до Івано-Франківська звернулися близько 100 підприємств, 33 із них вже в процесі облаштування, або на стадії підписання договору.

Підприємців, які хочуть переїхати на Іванко-Франківщину запрошують користуватись платформою Save Business Now. Це спільна ініціатива Платформи «Тепле Місто»Івано-Франківської обласної військової адміністрації та Івано-Франківської міської ради. Тут нададуть інформацію про фінансову та іншу підтримку бізнесу. 

Контакти:

 • тел.: +38 096 495 87 80
 • support@savebusinessnow.if.ua
 • https://www.facebook.com/SaveBusinessNow

Окремо програму релокейту стартував Франківський IT Cluster. Вони готові приймати IT-спеціалістів і створювати комфотні умови для релокації бізнесу.

Коломийська територіальна громада

Коломийська громада має список вільних площ для евакуації бізнесу, координацією займається Громадська організація «Долучайся і змінюй»

Контакти: 097 622 14 46, Олеся. 

Калуська територіальна громада 

Готові прийняти виробничі потужності підприємств з постраждалих регіонів України. 

Контакти:

 • тел., Viber, Whatsapp: +38 050 994 53 61 
 • e-mail: invest_kalush@ukr.net
 • вебсайт: http://investkalush.if.ua/offer/category/brownfields
Надвірнянська територіальна громада

Відкрита інформація щодо приміщень для підприємств, що планують переміщення з постраждалих регіонів: https://invest.nadrada.gov.ua

Контакти:

Ігор Писклинець, заступник міського голови з питань фінансово-економічного та соціального розвитку

 • тел.: 050 67 188 70
 • e-mail: Atlet2806@gmail.com
Долинська територіальна громада

Тут просять звертатись до управління економіки Долинської міської ради. 

Контакти:

 • Наталія Диндин, начальник відділу інвестицій і туризму управління економіки: 097 900 43 66
 • Олександр Крачулов, заступник начальника управління економіки: 050 698 47 20
 • e-mail: doltour@ukr.net
 • https://dolyna.if.ua/

 


PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.