Релокація бізнесу на захід України: Ченівецька область, Чернівці - PPV Knowledge Networks

Релокація бізнесу на захід України: Ченівецька область, Чернівці

Опубліковано PPV на

В Україні із зони бойових дій евакуювали 500 підприємств, з яких 300 вже відновило роботу на новому місці, – дані Міністерства економіки станом на 5 травня.

Нагадаємо, зараз працює державна програма переміщення (евакуації) підприємств з зони бойових дій. Вона передбачає безкоштовне перевезення обладнання, та іншу допомогу держави, після того, як підприємці звернуться через платформу взаємодії (на базі Prozorro.Продажі) за посиланням. 

Ми пропонуємо серію статей про те, як працює евакуація на місцях: в кожній області на заході України. Окрім Чернівецької описали також Львівську, Закарпатську та Івано-Франківську.

Ми також розповідаємо про кейси тих підприємців, яким вдалось евакуюватись та почати працювати. Наприклад, релокований до Львова бізнес з виробництва кави та чаю Gemini Espresso 

 

Чернівецька область
Як сприяє та допомагає влада в області?

На територію Чернівецької області переїхали уже 90 підприємств, — 43 з них в місто Черніквці. Це: IT-компанії, розробники програмного забезпечення, підприємства, що працюють у галузі легкої, харчової, деревообробної промисловості, з виробництва пластмасових, електронних та електричних виробів. Всі запити працюють тепер через платформу взаємодії: https://relocate.prozorro.sale

Контакти для запитань:

  • +38 066 049 99 85 — Центр підтримки підприємництва в м. Чернівці
Чим готові допомогти інституції громадянського суспільства?

Чернівецька торгово-промислова палата, діючи злагоджено з громадами Чернівесцької області готова консультувати зацікавлених у релокації підприємців.

Контакти:

  • +38 (050) 374 22 18,
  • 0372 54 39 24,
  • 0372 51 88 09.

PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.