Швидка Бізнес-допомога 15: нові теми та відгуки підприємців - PPV Knowledge Networks

Швидка Бізнес-допомога 15: нові теми та відгуки підприємців

Опубліковано PPV на

26 січня відбулась Швидка Бізнес-допомога 15, під час якої 7 експертів провели 19 індивідуальних консультацій для 10 підприємців.
Завдяки проєкту НЕФ (Нова економіка Франківська) підприємців Івано-Франківщини можуть отримати безкоштовні 30-ти хвилинні консультації у форматі події Швидкої бізнес-допомоги (ШБД), а також розширені – двогодинні.  
На цій ШБД (уже 15-та така подія) вперше відбулись консультації з енергоконсалтингу. Їх проводила Юлія Піщак, фахівчиня з енергоконсалтингу на підприємстві “PRET сервіс енергозмін“. Вона поділилась порадами як використовувати графік споживання електроенергії, а також говорила з учасниками про відновлювальну енергетику та продаж електроенергії.
Загалом, підприємці відзначають експертність консультантів, доступність їхніх відповідей та історії з власного досвіду, зручність та ефективність формату Швидкої бізнес-допомоги.
Кілька підприємців продовжили роботу з експертами та скористаються додатковими послугами консалтингу.

“Я отримала вже понад 10 бізнес-консультацій щодо різних тем свого бізнесу і мені це завжди це корисно, бо є свіжий погляд на ситуацію від консультанта з відповідною кваліфікацією. Вважаю цю ініціативу чудовою для підтримки бізнесу, за що дуже дякую”, коментує Любов Чернікова, засновниця бренду дизайнерського одягу Chernikova 

Найбільше підприємців цікавили теми бізнес-процесів, їх опису та оптимізації, маркетингу та стратегії комунікацій, пошук власного “tone of voice” у спілкування з аудиторією.
Якщо ви бажаєте отримати консультацію для свого бізнесу, то можете звернутись до нас у соцмережах. Або напишіть на сторінку проєкту Нова економіка Франківська і ми запросимо вас на наступну подію Швидкої бізнес-допомоги.

 

 

Консультації у форматі Швидка бізнес-допомога відбуваються в рамках проекту “Нова економіка Івано-Франківська – підтримка нових кластерів інноваційної економічної діяльності в Івано-Франківську” (NEF). Проект фінансується в межах програми «Мери за економічне зростання» Європейського Союзу.
Втілюють проєкт спільно: Департамент інвестиційної політики Івано-Франківської міської ради, інноваційний центр Promprylad.Renovation, урбаністична лабораторія MetaLab, агенція економічного розвитку Агенція економічного розвитку PPV та платформа Тепле Місто / Teple Misto

PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.