Відео та маркетинг — найпопулярніші теми консультацій для бізнесу - PPV Knowledge Networks

Відео та маркетинг — найпопулярніші теми консультацій для бізнесу

Опубліковано PPV на

29 вересня, відбулась уже 12-та подія Швидка бізнес-допомога (ШБД) в Івано-Франківську в рамках проєкту Нова економіка Івано-Франківська

Під час події 8 експертів надали 21 консультацію для 10 підприємців. Подія була онлайновою, але наступна відбудеться наживо в Івано-Франківську в жовтні.

Загалом експерти надали уже 343 швидких консультацій за 1,5 року роботи проєкту. Також завдяки НЕФу для бізнесу є нагода отримати поглиблену консультацію тривалістю дві години.

Цього разу на події підприємці найактивніше цікавились темами маркетингу та відео для бізнесу. 

Зокрема обговорювали з експетром Василем Гошовським, арт-директором та режисером, з понад 15-ма роками досвіду у створенні відеоконтенту, про формування бюджетів на відеоролики та ціноутворення на ці послуги, про відео як частину сервісу, про те як вибрати найкращий для бізнесу формат відеоконтенту, а також про основні помилки підприємців при замовленні відеореклами.

Популярними були також теми: продажі, фінансове управління, гранти. На цю, 12-ту ШБД, ми залучили також експертів з новими темами — управління інноваціями, а також продовжили співпрацювати з експертами в темі інтелектуальної власності, бо підприємцям це актуально. 

Якщо вашому бізнесу потрібна консультація — пишіть нам в соцмережах чи на сторінку проєкту Нова економіка Франківська, і ми запросимо вас на наступну подію швидкої бізнес-допомоги.

Консультації у форматі Швидка бізнес-допомога відбуваються в рамках проекту “Нова економіка Івано-Франківська – підтримка нових кластерів інноваційної економічної діяльності в Івано-Франківську” (NEF). Проект фінансується в межах програми «Мери за економічне зростання» Європейського Союзу.

Втілюють проєкт спільно: Департамент інвестиційної політики Івано-Франківської міської ради, інноваційний центр Promprylad.Renovation, урбаністична лабораторія MetaLab, агенція економічного розвитку Агенція економічного розвитку PPV та платформа Тепле Місто / Teple Misto


PPV

PPV Knowledge Networks – агенція економічного розвитку. Ми розвиваємо бізнеси та міжсекторні зв'язки. Наші практики: креативна економіка, зелена економіка, розвиток МСП, місцевий економічний розвиток, бізнес-консалтинг, грантовий менеджмент. Ми є проектними менеджерами, консультантами, аналітиками. Працюємо у Львові з 2008 року.