Презентація концепції Мультикультурного об’єднуючого хабу в Рівному - PPV Knowledge Networks

Презентація концепції Мультикультурного об’єднуючого хабу в Рівному

Опубліковано Kosheleva Svitlana на

Експерти PPV презентували концепцію Мультикультурного об’єднуючого хаба в одному з потенційних приміщень для реалізації проєкту. Подія — один з кроків Стратегії розвитку Рівного.

Останніх пів року експерти PPV разом з культурним середовищем Рівного працюють над розробкою мультикультурного об’єднавчого хабу (МОХ), що об’єднає в собі резиденцію, відкриту студію, доступний мистецький простір, й має стати хабом та центром підтримки. МОХ частина Стратегії розвитку культури Рівного.

Для розробки концепції хабу експерти PPV провели опитування фокус-груп та стратегічну сесію, розробили концепцію та презентували напрацьовані матеріали під час другої стратегічної сесії. Концепція передбачає розвиток хабу у перспективі 10-ти років.

На цих вихідних Володимир Воробей, директор Агенції PPV та Ярина Заяць, радниця з питань політик, провели презентацію концепції хабу в одному з потенційних приміщень — в Парковому флігелі. Цей будинок з історичним значенням, понад два століття тому  побудували князі Любомирські, які у свій час заохочували розвиток культури Рівного: проводили мистецькі салони, організовували концерти, виставки, бали, запрошували митців, художників, скульпторів у Рівне.

На презентації разом зі культурною спільнотою Рівного обговорили завдання, функції, події та проєкти хабу. Наразі, ініціативна група проєкту планує наступні заходи у просторі.

Концепцію розроблено в межах проєкту EU4Culture” що фінансується ЄС. Його мета – підтримувати сектор культури та креативних індустрій для економічного зростання та соціального розвитку регіону. EU4Culture реалізується Goethe-Institut у партнерстві з Данським інститутом культури, Чеськими Центрами та Французьким Інститутом у Грузії.

 


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *