Стратегія розвитку культури Рівного - PPV Knowledge Networks

Стратегія розвитку культури Рівного

Опубліковано Kosheleva Svitlana на

Депутати Рівненської міської ради затвердили Стратегію розвитку культури Рівного до 2030 року, напрацьовану експертами PPV разом зі спільнотою культури Рівного. Розповідаємо про вплив Агенції PPV на розвиток культури Рівного.

У 2021–2022 роках експерти PPV разом зі спільнотою культури Рівного напрацювали Стратегію розвитку культури Рівного до 2030 року. А в грудні 2023 року депутати Рівненської міської ради на пленарній сесії затвердили цю стратегію. Так документ набув юридичної сили. 

Згодом Рівне стало переможцем програми EU4Culture (з-поміж 70 міст) та отримало грант розміром 100 000 євро, щоб реалізувати цю стратегію. Так процес, до якого були долучені експерти PPV, стимулював створення нового середовища та посприяв залученню додаткових ресурсів для впровадження стратегії культури в місті.

 

Фото: процес напрацювання стратегії липень 2022

Сьогодні Рівненська міська рада, Управління Культури і туризму та Агенція сталого розвитку міста, а також незалежні митці, представники державних установ культури, громадських організацій, креативних індустрій та бізнес – середовища, які свідомо підтримують культуру, спільно впроваджують стратегію. 

Експерти PPV і надалі продовжують брати участь у реалізації стратегії, зокрема у частині створення Мультикультурного об’єднавчого хабу. Цей простір має об’єднати в собі резиденцію, відкриту студію, доступний мистецький простір, й має стати хабом та центром підтримки.

 

Фото: презентація концепції МОХ березень 2024.


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *