Стратегія та консалтинг для ландшафтних компаній - PPV Knowledge Networks

Стратегія та консалтинг для ландшафтних компаній

Опубліковано PPV на

Запрошуємо власників компаній, які працюють у сфері ландшафтного дизайну, доєднатись до нового формату консалтингу. Експерти агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks розробили цей формат спеціально для компаній, які надають послуги ландшафтного дизайну. 

Консалтинг складається з 3-х компонентів

  1. Одноденна спільна стратегічна сесія 21 лютого (м. Вінниця, офлайн);
  2. Дорадча рада березень-травень;
  3. Індивідуальні консультації (за потреби) березень-травень.

У результаті компанії матимуть операційний план (зі щоквартальними цілями та завданнями)  стратегію копмпанії на 2023 рік. Такі плани ми напрацюємо спільно з підприємцями під час стратегічної сесії. Таких стратегій буде декілька різних і кожна компанія зможе обрати один з кількох варіантів.

Щоб стати учасником цього консалтингового проєкту, треба заповнити форму реєстрації. Дедлайн: 16 лютого.

Зареєструватись

 

Оскільки кількість місць обмежена (до 10), учасників відбиратимуть експерти. Зголошення передбачає обов’язкову участь в стратегічній сесії, в результаті якої учасники оберуть сценарій розвитку своєї компанії стратегію. Також ми рекомендуємо скористатись можливістю та замовити консалтингову підтримку в реалізації стратегії у форматі дорадої ради. А подальші індивідуальні консультації, це додаткова можливість обговорити з експертами питання операційної ефективності компанії. 

 

“Минулий рік був складним та неоднозначним з точки зору бізнесу та ландшафтної індустрії. Як і вся країна, ми завмерли на певний час. Згодом відновлювали свою роботу. Перед нами було чимало викликів: здача проектів, сезонні роботи, завершення об’єктів будівництва, робота над новими проектами та садами. Ми наче уже й звикли до стресових умов ведення бізнесу, але в такій ситуації опинились вперше. 

 

Ландшафтна індустрія це бізнес-процеси тривалістю не один рік. Адже ми проектуємо, реалізовуємо та доглядаємо за створеними садами. Я часто задаюсь питанням, як нам бути далі? Як продавати свої послуги, в умовах постійних новин з фронту? Як формувати команду, коли співробітники йдуть боронити нашу країну?” — розповідає Максим Гузій, менеджер з розвитку бізнесу Ландшафтної компанії “Etis”. Саме після запиту від Максима ми сформувати цю консалтингову пропозицію.

Програму стратсесії експерти сформують на основі попереднього дослідження (діагностики) компаній, які стануть учасниками цього консалтингового проєкту. Спільно під час стратегування учасники напрацюють різні сценарії розвитку компаній ландшафтного дизайну в умовах війни. Вартість участі для одного учасника  8.500 грн.

Другий компонент консалтингу дорадча рада. Це системні (щодватижні) зустрічі команди з 4-х власників бізнесу та фасилітатора. На зустрічах учасники отримають прикладну і експертну підтримку у впровадженні стратегії розвитку своєї компанії. Тут корисними будуть поради не лише експертів, але також підприємців, які працюють в сфері ландшафтного дизайну. Більше про цю послугу можна прочитати тут. Загалом ми передбачаємо 5 онлайнових консалтингових сесій (2 години), а між зустрічами виконання завдань. Вартість участі одного учасника 12.000 грн

Тарас Котик, співзасновник і операційний директор рекрутингової компанії SELECT* ділиться своїм досвідом участь у дорадчій раді:

«Участь у дорадчій раді було цікавою і корисною. На одній з рад ми розробляли функціональні обов’язки за напрямками і департаментами, це вдалось використати на практиці. Наша команда виросла, збільшили кількість людей і це дало можливість краще структурувати компанію та масштабувати бізнес. 

Окрім того виокремили та сформували довгостроковий план-стратегію. Але особливо цінним було отримувати реальний відгук підприємців і пітчити свої бізнес-ідеї серед колег-підприємців».

Також формат передбачає додаткові консалтингові сесії тобто індивідуальні консультації з експертами. Тривалість консультації 2 години. Вартість однієї консультації – 4.500 грн.

Консультанти PPV Knowledge Networks
Володимир Воробей – виконавчий директор PPV Knowledge Networks, старший консультант. Експерт з понад 20-річним досвідом роботи у питаннях проведення стратегічних сесій для підприємців, пошуку, розробки та тестування бізнес-моделей, операціоналізації бізнес-стратегій, розробки бізнес-плану та ін.

Мирослава Даньків – менеджерка проектів розвитку малого та середнього бізнесу, бізнес-консультантка. Понад 3 роки досвіду у бізнес-консалтингу для МСП, зокрема, у питаннях побудови та визначення бізнес-моделі компанії, формування стратегії розвитку компанії, визначення унікальної ціннісної пропозиції існуючих та нових (розроблених) продуктів компанії, бізнес-планування, операційного та фінансового управління, політик та стратегій корпоративної соціальної відповідальності.

Реєстрація тут: https://bit.ly/strategy_2023

 


PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.