Навігація бізнесу у воєнний час: дорадча рада 2022 - PPV Knowledge Networks

Навігація бізнесу у воєнний час: дорадча рада 2022

Опубліковано PPV на

Для всіх бізнесів війна це випробування. У такий час власникам потрібно мати коло підтримки, в якому можна продискутувати стратегічні рішення, мати з ким відверто обговорити виклики та сценарії рішень. Розуміючи, що не всі питання можна відкрито проговорювати з менеджерами, друзями або колегами з клубів, асоціацій чи бізнес-об’єднань, пропонуємо рішення для власників малих та середніх бізнесів.

Враховуючи обставини та потреби українського бізнесу, агенція економічного розвитку PPV Knowledge Networks стартує новий актуальний формат послуги дорадчі ради. Зголоситись можна тут.

Формат
 • Фасилітовані зустрічі наживо в Business Hub або на локаціях учасників (за згоди);
 • Старт 19 серпня. Тривалість 4 місяці;
 • Зустрічі по четвергах щодватижні з 9.00 до 12.30;
 • Інформаційна та консалтингова підтримка між зустрічами;
 • 4-5 власників бізнесу з неконкурентного та розмаїтого (за досвідом, типом) середовища;
 • Попередня реєстрація обов’язкова;
 • Кількість місць обмежена;
 • Вартість 8 тис. грн. /місяць;
 • Фасилітатор Володимир Воробей, директор агенції PPV Knowledge Networks.
  Цінність
  • Власна наглядова рада можливість радитись щодо питань, які важко або неможливо проговорювати з менеджерами, люди, об яких можна проговорювати стратегічні для бізнесу питання;
  • Рішення можливість прийняти рішення щодо свого бізнесу у середовищі довіри з іншими підприємцями. Практичні поради від підприємців;
  • Коло підтримки під час воєнного часу, коли роль власника є критичною, водночас власник теж потребує підтримки, разом пройти виклики (підтримка практиків замість терапевтів). Допомога один одному – контакти, підходи, рекомендації. Можливість вивчити нові ринки через практичний досвід інших підприємців. Експертний погляд та оцінка стану вашого бізнесу.
  • Нові ідеї та можливості для вашого бізнесу.

   

  Дорадча рада є місцем, де учасники разом допомагають знаходити рішення для стратегічних викликів, тримають один одного у тонусі – стежать за виконанням самостійно встановлених зобов’язань та підтримують один одного рекомендаціями, корисними контактами та апробованими підходами. Дорадча рада не є заміною консалтингового проекту, не є стратегічною сесією і не проводиться суто для одного учасника/ці. Для максимальної користі – дорадча рада вимагає зрілості та відкритості.  

  PPV Knowledge Networks має приклади створення та навігації дорадчих рад. Минулого року ми провели 3 дорадчі ради у рамках EU4Business та кілька тематичних – для власників бізнесів з креативних індустрій. Учасники дорадчих рад залишаються нашими друзями, клієнтами та бенефіціарами роками. 

  Відгуки

  Тарас Котик, співзасновник і операційний директор рекрутингової компанії SELECT*.

  «Участь у advisory board було цікавою і корисною. На одній з рад ми розробляли функціональні обов’язки за напрямками і департаментами, це вдалось використати на практиці. Наша команда виросла, збільшили кількість людей і це дало можливість краще структурувати компанію та масштабувати бізнес

  Окрім того виокремили та сформували довгостроковий план-стратегію. Але особливо цінним було отримувати реальний відгук підприємців і пітчити свої бізнес-ідеї серед колег-підприємців».

   

  Фасилітатором дорадчої ради буде Володимир Воробей – директор агенції PPV Knowledge Networks. Володимир має понад 15 років досвіду консалтингового бізнесу, серед клієнтів – як великий бізнес (Метінвест, Rozetka), так і МСП (hoyra, Limestone, Fresh Black, Adamson). Володимир розробляв методології та формати консалтингової підтримки бізнесу для програм EU4Business (GIZ, ЄБРР).   

  Якщо ви власник/ця малого або середнього бізнесу, перебуваєте у Львові, вважаєте себе зрілими особистостями, вмієте давати зворотній зв’язок та ставити питання іншим власникам бізнесу, – запрошуємо. Заповніть, будь ласка, форму зголошення. Після того наш менеджер сконтактує з вами та запросить на коротку інформаційну зустріч з фасилітатором.

  Дедлайн: 10 серпня
  Посилання на форму: https://cutt.ly/advisory-board-22

   

   


  PPV

  Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.