Запрошуємо грантоотримувачів УКФ долучитися до опитування про потреби у фінансуванні креативних індустрій - PPV Knowledge Networks

Запрошуємо грантоотримувачів УКФ долучитися до опитування про потреби у фінансуванні креативних індустрій

Опубліковано PPV на

Проєкт «Фінансування креативних індустрій», який реалізують експерти агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks, має на меті дослідити потребу креативних індустрій у фінансуванні та готовність надавачів фінансування (банків, фондів, інвесторів, клубів бізнес-янголів) цю потребу задовольнити, знайти потенційні точки дотику.

Пандемія COVID-19, карантин та секвестр бюджету дуже сильно вплинув на представників креативних індустрій. Для грантоотримувачів УКФ це означало скорочення бюджетів проєктів та зміни передбаченого плану надходження траншів.

Опитування дасть змогу зрозуміти з якими проблемами фінансування найчастіше стикаються грантоотримувачі УКФ та як вони їх долають. На основі результатів опитування експерти PPV Knowledge Networks перевірять гіпотези дослідження та запропонують механізми, що допоможуть подолати ці труднощі.

Орієнтовний час проходження опитування — до 15 хвилин.

Опитування цілком анонімне. Серед респондентів, які заповнять анкету, PPV Knowledge Networks розіграє книгу «Розробляємо ціннісні пропозиції. Як створити продукти та послуги, яких хочуть клієнти». Якщо ви хочете взяти участь у цьому розіграші, вам необхідно у кінці анкети залишити свої контактні дані (вони будуть доступні тільки для проєктного менеджера та аналітика проєкту).


ОПИТУВАННЯ


Проєкт реалізовується за підтримки Українського культурного фонду. УКФ — державна установа, створена у 2017 році, на підставі відповідного Закону України, з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості і суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір. Підтримка проектів Українським культурним фондом здійснюється на конкурсних засадах.

Медіа-партнер проєкту — «Культура і Креативність». Сайт був створений 2015 року в рамках програми ЄС для підтримки внеску культури в соціально-економічний розвиток шести країн Східного партнерства. За час свого існування сайт набув популярності і став корисним ресурсом для представників культурних і креативних індустрій. Проект продовжує розвивати потенціал культурних і креативних індустрій країн Східного партнерства та широко інформуємо загал про найкращі практики, інструменти й можливості.


PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.