120 годин експертного консультування для бізнесу в Івано-Франківську. - PPV Knowledge Networks

120 годин експертного консультування для бізнесу в Івано-Франківську.

Опубліковано PPV на

60 поглиблених консультацій для бізнесу в рамках проєкту “Нова економіка Франківська”. Команда проєкту НЕФ працює над тим, щоб посилити локальні економічні процеси, стимулювати інноваційну економіку та спонукати створення продуктів з високою доданою вартістю.

Експерти надавали консультації з травня 2022 року до березня 2023.

Так, 52 компанії з Івано-Франківська, як місцеві так і релоковані, отримали експертну підтримку. Ці компанії працюють у різних сферах: виробництво, сервісні бізнеси, енергетика, освіта, консалтинг, ресторанна діяльність, видавництво. Серед компаній – мікропідприємства, малі та середні бізнеси, стартапи.

Підприємці консультувалася щодо експорту, фінансового управління та планування, маркетингу, вдосконалення бізнес-моделі, PR та комунікацій, продажів, інтелектуальної власності, оптимізації бізнесу, діджиталізації, юридичні консультації, роботи з клієнтами.

У проєкті НЕФ були передбачені різні формати консалтингової підтримки. Один з них 2-годинна зустрічі з експертом.

 

Підприємці приходили на консультації зі своїми операційними задачами щодо плану розвитку, пошуку фінансування, налагодження комунікації з клієнтами в умовах війни, збереження команди шляхом розробки нової системи мотивації та підтримки персоналу, збільшення обсягів продажу та інше. Натомість в результаті отримали не лише системні покрокові рекомендації плану дій, але й ширший погляд на можливі сценарії розвитку їхніх бізнесів, бачення того, як виклики перетворювати на нові можливості зростання.

 

Часто під час консультацій вдавалось виходити на інноваційні рішення, зокрема, щодо позиціонування продуктів на існуючих та нових ринках, розширення цінності продуктів через їхні нові функціональні можливості – пояснює Мирослава Даньків, менеджерка програм розвитку бізнесу агенції PPV.

 

Ми і надалі продовжуємо консультувати керівників та топ-менеджерів компаній Івано-Франківська та допоможемо їм формувати стійку інноваційну бізнес-екосистему. Усіх зацікавлених запрошуємо лишати заявки.

Зареєструватись

Проєкт “Нова економіка Івано-Франківська (NEF) – підтримка нових кластерів інноваційної економічної діяльності в Івано-Франківську” фінансується в межах програми «Мери за економічне зростання» Європейського Союзу.

Втілюють проект спільно: Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради, інноваційний центр Promprylad.Renovation, урбаністична лабораторія METALAB, агенція економічного розвитку PPV Knowledge Networks та платформа Тепле Місто


PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.

0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *