Вплив COVID-19 на роботу підприємств лісового сектору - PPV Knowledge Networks

Вплив COVID-19 на роботу підприємств лісового сектору

Опубліковано PPV на

Упродовж травня 2020 р. агенція економічного розвитку PPV Knowledge Networks провела дослідження впливу Covid-19 та карантинних заходів на підприємства лісового сектору України.

Включає усі галузі, що працюють з деревиною, — лісозаготівля, деревообробка, меблева галузь, плитна та целюлозно-паперова галузі.

Дослідження складалось з опитування підприємств лісового сектору, проведення фокус-групи із ключовими заінтересованими сторонами сектору, аналізу програм підтримки бізнесу та формування рекомендацій.

Дослідження проведене за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ)


ЗАВАНТАЖИТИ


 


PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.