Дослідження «Використання лісової біомаси в північних областях України» - PPV Knowledge Networks

Дослідження «Використання лісової біомаси в північних областях України»

Опубліковано PPV на

В дослідженні представлено успішні практики виробництва твердого біопалива (пелет), генерації тепла та електроенергії з біомаси, а також наявні агроенергетичні компанії, що вирощують енергетичні культури.

В рамках дослідження експерти PPV Knowledge Networks зібрали і проаналізували дані про обсяги лісової біомаси, доступної для енергетичних потреб, вздовж всього ланцюга вартості (від заготівлі сировини до споживання енергії з твердої біомаси), опитали учасників ринку щодо основних проблем та викликів. Також розглянули потенціал незадіяних, малопродуктивних (маргінальних) та деградованих земель, що можуть бути використані для вирощування багаторічних енергетичних культур.

В дослідженні представлено успішні практики виробництва твердого біопалива (пелет), генерації тепла та електроенергії з біомаси, а також наявні агроенергетичні компанії, що вирощують енергетичні культури. За результатами проведеного дослідження підготували рекомендації щодо вирішення вузьких місць на ринку біомаси та представили потенційні шляхи співпраці з учасниками ринку біоенергетики Республіки Білорусь.


ЗАВАНТАЖИТИ


 


PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.