Дослідження «Використання лісової біомаси в північних областях України» - PPV Knowledge Networks

Дослідження «Використання лісової біомаси в північних областях України»

Опубліковано PPV на

В дослідженні представлено успішні практики виробництва твердого біопалива (пелет), генерації тепла та електроенергії з біомаси, а також наявні агроенергетичні компанії, що вирощують енергетичні культури.

В рамках дослідження експерти PPV Knowledge Networks зібрали і проаналізували дані про обсяги лісової біомаси, доступної для енергетичних потреб, вздовж всього ланцюга вартості (від заготівлі сировини до споживання енергії з твердої біомаси), опитали учасників ринку щодо основних проблем та викликів. Також розглянули потенціал незадіяних, малопродуктивних (маргінальних) та деградованих земель, що можуть бути використані для вирощування багаторічних енергетичних культур.

В дослідженні представлено успішні практики виробництва твердого біопалива (пелет), генерації тепла та електроенергії з біомаси, а також наявні агроенергетичні компанії, що вирощують енергетичні культури. За результатами проведеного дослідження підготували рекомендації щодо вирішення вузьких місць на ринку біомаси та представили потенційні шляхи співпраці з учасниками ринку біоенергетики Республіки Білорусь.


ЗАВАНТАЖИТИ


 


PPV

PPV Knowledge Networks – агенція економічного розвитку. Ми розвиваємо бізнеси та міжсекторні зв'язки. Наші практики: креативна економіка, зелена економіка, розвиток МСП, місцевий економічний розвиток, бізнес-консалтинг, грантовий менеджмент. Ми є проектними менеджерами, консультантами, аналітиками. Працюємо у Львові з 2008 року.