Новий візуальний стиль Агенції PPV - PPV Knowledge Networks

Новий візуальний стиль Агенції PPV

Опубліковано Kosheleva Svitlana на

Новий логотип Агенції економічного розвитку PPV — це один з кроків ребрендингу нашої компанії. Ми працюємо вже 17 років, розвиваючись та змінюючись, тож настав час оновити й дизайн також. Що саме ми змінили, а що зберегли? Розповідаємо про новий візуальний стиль Агенції PPV.

Логотип нашої компанії, як і сама вона, існує з 2008 року! Час настав — ми його оновили. Закладені в основі айдентики сенси не змінились, як і сама Агенція PPV, що розвивалася та змінювалась за ці роки, зберігаючи при цьому суттю своєї діяльності розвиток економіки. Наслідуючи цей принцип,  наш новий  візуальний стиль відображає зміни компанії, разом з тим зберігаючи ідейне наповнення, що йому передує.

Дизайнерка — Леся Лоїк

Три кольори логотипа — три стратегічні напрямки.
Наша компанія зосереджується на проєктах в трьох стратегічних напрямках й кожному з них відповідає один колір бренду:

  • блакитний — розвиток та зрілість бізнесу;
  • зелений — місцевий економічний розвиток;
  • помаранчевий — інституційний розвиток.

Геометричні фігури — різність наших проєктів.
Ми працюємо з різними напрямками та темами, які поєднується фокусом на економічній складовій розвитку.

PPV — people performance value.
Ми віримо, що люди творять додану вартість, саме вони є в основі економічного зростання.

Також, ми змінили шрифт та забрали з назви “knowledge networks”. Так, тепер наша компанія називається Агенція економічного розвитку PPV.

Більше новин читайте на нашому сайті.

Категорії: Новини

0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *