Воркшоп. Взаємодія громад зі стейкхолдерами: бізнес, громадські об’єднання, інституції - PPV Knowledge Networks

Воркшоп. Взаємодія громад зі стейкхолдерами: бізнес, громадські об’єднання, інституції

Опубліковано PPV на

16 березня, запрошуємо на воркшоп про особливості залучення та розбудови взаємодії громад зі стейкхолдерами на різних рівнях. За участі Володимира Воробея, директора агенції економічного розвитку PPV. Початок о 14:00, тривалість – 2 години.

Під час події учасники обговорять про те, як вибудувати системну співпрацю між місцевим самоврядуванням та бізнесами, ОСББ, громадськими організаціями, державними інституціями; як не лише консультуватися з різними стейкхолдерами, а й делегувати прийняття рішень і розподіляти відповідальність за їхню реалізацію.

Спікери й спікерки:
  • Володимир Воробей, директор агенції економічного розвитку PPV, Львів;
  • Тарас Перхун, менеджер з питань регіонального розвитку КУ «Інститут міста Дрогобича»;
  • Василь Рожко, голова ГО «Тустань», член ініціативи HERI – Штаб порятунку спадщини
Модераторка:
  • Марія Грищенко, соціологиня, дослідниця міст

Подія відбудеться онлайн у Zoom з синхронним перекладом між українською й англійською мовами. Для того, щоби взяти участь події та мати змогу приєднатися до дискусії, будь ласка, зареєструйтесь.

зареєструватись

Відповідь на повномасштабне вторгнення Росії в Україну ще раз продемонструвала сила та стійкість українських громад. У кризових ситуаціях волонтерські спільноти, громадські організації і бізнес-середовища готові мобілізувати свої ресурси на захист держави і підтримку органів місцевого самоврядування. 

Децентралізація і розвиток взаємодії між різними стейкхолдерами після 2014 року допомогли громадам дати раду з новими викликами. Налагоджена співпраця, довіра та підтримка стануть також потужним ресурсом для майбутнього відновлення та розвитку. 

Посилання на реєстрацію: https://forms.gle/YLXgGj9cFjWWA7Q17

Ця подія продовжує серію воркшопів про партисипацію в громадах у контексті створення місцевих програм відновлення. Її організовано за підтримки Європейського Союзу і його держав-членів Німеччини, Швеції, Польщі, Данії, Естонії та Словенії через Програму «U-LEAD з Європою». Зміст події є виключною відповідальністю аналітичного центру Cedos та не може жодним чином сприйматися як такий, що відображає погляди Програми «U-LEAD з Європою», уряду України, Європейського Союзу і його держав-членів Німеччини, Швеції, Польщі, Данії, Естонії та Словенії.


PPV

PPV Knowledge Networks – агенція економічного розвитку. Ми розвиваємо бізнеси та міжсекторні зв'язки. Наші практики: креативна економіка, зелена економіка, розвиток МСП, місцевий економічний розвиток, бізнес-консалтинг, грантовий менеджмент. Ми є проектними менеджерами, консультантами, аналітиками. Працюємо у Львові з 2008 року.