Воркшоп. Взаємодія громад зі стейкхолдерами: бізнес, громадські об’єднання, інституції
16 березня, запрошуємо на воркшоп про особливості залучення та розбудови взаємодії громад зі стейкхолдерами на різних рівнях. За участі Володимира Воробея, директора агенції економічного розвитку PPV. Початок о 14:00, тривалість – 2 години.
Під час події учасники обговорять про те, як вибудувати системну співпрацю між місцевим самоврядуванням та бізнесами, ОСББ, громадськими організаціями, державними інституціями; як не лише консультуватися з різними стейкхолдерами, а й делегувати прийняття рішень і розподіляти відповідальність за їхню реалізацію.
Спікери й спікерки:
- Володимир Воробей, директор агенції економічного розвитку PPV, Львів;
- Тарас Перхун, менеджер з питань регіонального розвитку КУ «Інститут міста Дрогобича»;
- Василь Рожко, голова ГО «Тустань», член ініціативи HERI – Штаб порятунку спадщини
Модераторка:
- Марія Грищенко, соціологиня, дослідниця міст
Подія відбудеться онлайн у Zoom з синхронним перекладом між українською й англійською мовами. Для того, щоби взяти участь події та мати змогу приєднатися до дискусії, будь ласка, зареєструйтесь.
Відповідь на повномасштабне вторгнення Росії в Україну ще раз продемонструвала сила та стійкість українських громад. У кризових ситуаціях волонтерські спільноти, громадські організації і бізнес-середовища готові мобілізувати свої ресурси на захист держави і підтримку органів місцевого самоврядування.
Децентралізація і розвиток взаємодії між різними стейкхолдерами після 2014 року допомогли громадам дати раду з новими викликами. Налагоджена співпраця, довіра та підтримка стануть також потужним ресурсом для майбутнього відновлення та розвитку.
Посилання на реєстрацію: https://forms.gle/YLXgGj9cFjWWA7Q17
Ця подія продовжує серію воркшопів про партисипацію в громадах у контексті створення місцевих програм відновлення. Її організовано за підтримки Європейського Союзу і його держав-членів Німеччини, Швеції, Польщі, Данії, Естонії та Словенії через Програму «U-LEAD з Європою». Зміст події є виключною відповідальністю аналітичного центру Cedos та не може жодним чином сприйматися як такий, що відображає погляди Програми «U-LEAD з Європою», уряду України, Європейського Союзу і його держав-членів Німеччини, Швеції, Польщі, Данії, Естонії та Словенії.