Вебінар у рамках серії #EasyФінансування - PPV Knowledge Networks

Вебінар у рамках серії #EasyФінансування

Опубліковано PPV на

Звідки взяти ресурси для старту власної справи? Які існують способи залучення фінансування? Як підібрати правильний інструмент фінансування для мого бізнесу?

1 жовтня о 10:00 усіх зацікавлених запрошують на відкритий вебінар у рамках серії #EasyФінансування від аналітичного центру EasyBusiness за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Разом з експертами галузі ви будете говорити про доступні інструменти фінансування в Україні. Вебінар складається з двох воркшопів, ви маєте можливість взяти участь в двох модулях, або обрати одну з цікавих вам.

  • Модуль 1 (10:00 -12:00)
    Загальний огляд інструментів фінансування для українських МСП. Як підібрати правильний інструмент фінансування для бізнесу.
  • Модуль 2 (12:00 -14:00)
    Грантові програми

Дата: 1/10/2020
Час: 10:00 -14:00
Участь у вебінарі безкоштовна, попередня

Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/2H6MolL


Серія вебінарів #EasyФінансування проводиться аналітичним центром EasyBusiness за підтримки Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Категорії: Анонси

PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.