Вебінар у рамках серії #EasyФінансування - PPV Knowledge Networks

Вебінар у рамках серії #EasyФінансування

Опубліковано PPV на

Звідки взяти ресурси для старту власної справи? Які існують способи залучення фінансування? Як підібрати правильний інструмент фінансування для мого бізнесу?

1 жовтня о 10:00 усіх зацікавлених запрошують на відкритий вебінар у рамках серії #EasyФінансування від аналітичного центру EasyBusiness за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Разом з експертами галузі ви будете говорити про доступні інструменти фінансування в Україні. Вебінар складається з двох воркшопів, ви маєте можливість взяти участь в двох модулях, або обрати одну з цікавих вам.

  • Модуль 1 (10:00 -12:00)
    Загальний огляд інструментів фінансування для українських МСП. Як підібрати правильний інструмент фінансування для бізнесу.
  • Модуль 2 (12:00 -14:00)
    Грантові програми

Дата: 1/10/2020
Час: 10:00 -14:00
Участь у вебінарі безкоштовна, попередня

Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/2H6MolL


Серія вебінарів #EasyФінансування проводиться аналітичним центром EasyBusiness за підтримки Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Категорії: Анонси

PPV

PPV Knowledge Networks – агенція економічного розвитку. Ми розвиваємо бізнеси та міжсекторні зв'язки. Наші практики: креативна економіка, зелена економіка, розвиток МСП, місцевий економічний розвиток, бізнес-консалтинг, грантовий менеджмент. Ми є проектними менеджерами, консультантами, аналітиками. Працюємо у Львові з 2008 року.