Переваги ваучерів для підприємців. Як отримати фінансування? - PPV Knowledge Networks

Переваги ваучерів для підприємців. Як отримати фінансування?

Опубліковано PPV на

27 липня Департамент економічної політики ЛОДА оголосив конкурс на надання ваучерів для підприємців області. Ваучер — це безповоротна фінансова допомога (до 100 тис. грн) на послуги з маркетингу, консалтингу та впровадження інновацій.

Як отримати ваучер?

Зібрати і подати пакет з чотирьох документів до 21 серпня:

 1. Проект розвитку бізнесу за шаблоном.
 2. Комерційну пропозицію від пре-кваліфікованої компанії.
 3. Довідку про відсутність заборгованості зі сплати податків.
 4. Декларацію доброчесності.
  Хто може подаватися на ваучерну підтримку?

  Малі підприємства з чисельністю персоналу не більше 50 осіб та річним доходом, що не перевищує 10 млн євро. Компанія має бути зареєстрована на території Львівської області.

  Які саме послуги можна отримати?
  • Ваучери на консалтингові послуги: розробка бізнес-моделі, бізнес-плану, фінансового плану; налагодження бізнес-процесів; консультаційні послуги із визначення напрямків розвитку бізнесу, здійснення стратегічного й операційного планування, з фінансових питань, маркетингової і кадрової політики, планування виробництва.
  • Маркетингові ваучери: створення/оновлення веб-сайтів, їх просування; розробка бренду продукції, логотипу, дизайну упаковки; поширення продукції в онлайн магазинах; розробка і видання (друк) візуальних рекламних матеріалів (листівки, брошури, флаєри, рекламні каталоги, довідники тощо).
  • Інноваційні ваучери: дослідження та розробка нових видів продукції; сертифікація; патентування; ліцензування; реєстрація авторського права тощо.

  Усі послуги можуть надавати тільки пре-кваліфіковані компанії. Перелік та послуги розміщено за посиланням. Список оновлюється.

  Ми як агенція економічного розвитку PPV Knowledge Networks також можемо надавати послуги в межах цієї програми:

  • розробка стратегії розвитку;
  • розробка бізнес-плану;
  • розробка бізнес-моделі;
  • аналітичні матеріали про ринки;
  • підготовка заявок на грантові програми;
  • проведення стратегічних сесій.

  Якщо вас зацікавила така можливість, звертайтеся за консультацією до бізнес-менеджера за телефоном +38 067 67 47 012 або на пошту info@ppv.net.ua.

  Чи є обмеження щодо вартості послуги?

  Максимальна сума ваучера, в залежності від типу, становить:

  • ваучери на маркетингові послуги – до 50 тис. грн;
  • ваучери на консалтингові послуги – до 50 тис. грн;
  • ваучери на впровадження інновацій – до 100 тис. грн.

  Співфінансування на всі види ваучерів повинно становити не менше 30% від загальної вартості проекту.

  Чи є приклади реалізованих проектів?

  У 2019 році відбувся перший конкурс ваучерів — реалізували 20 проектів та надали ваучерів на суму понад 900 тис. грн.

   

  Декілька відгуків про участь в програмі:

   

  1. Сертифікація системи менеджменту для науково-виробничого підприємства Електрон-Т:

  Підготовка проекту для участі в конкурсному відборі на отримання ваучерної підтримки зайняла всього дві години, а процес збору документів виявився дуже простим і не викликав труднощів. Процес вибору надавача послуг серед пре-кваліфікованих сервісних компаній відзначився для нас якістю та варіативністю.

  Подання документів та очікування результатів конкурсного відбору не викликали сумнівів щодо чесності й прозорості. Обрана нами пре-кваліфікована сервісна компанія надала маркетингову послугу, а саме провела сертифікацю Системи менеджменту. Цей проект безпосередньо вплинув на кількісні та якісні зміни у нашій компанії.

  Охоче радимо суб’єктам МСП взяти участь у наступних конкурсних відборах на отримання ваучерної підтримки, оскільки це дозволить комусь з них не брати кредити, комусь досягнути стрімкішого розвитку, підвищити свій рівень конкурентоздатності.

   

  Провідний інженер з стандартизаціїта якості Електрон-Т
  Олена Авраменко

   

  2. Розробка та друк маркетингових матеріалів для архітектурної компанії Cosmos Prefab:

  Підготовка проекту розвитку для участі в конкурсному відборі зайняла до 5 днів. Процес збору необхідних документів виявився доволі простим. Вибір надавача послуг серед пре-кваліфікованих сервісних компаній був непростим, оскільки важко було оцінити їхню якість та досвід.

  Обрана нами пре-кваліфікована компанія у рамках проекту надала послугу з підготовки та друку маркетингових матеріалів.

  З упевненістю радимо суб’єктам МСП Львівської області взяти участь у наступних конкурсних відборах на отримання ваучерної підтримки, оскільки це гарна можливість вийти на новий рівень розвитку компанії.

   

  Операційний керівник
  Михайло Шелемба

   

  3. Розробка веб-сайту для меблевої компанії Haus Mobel:

  Підготовка документів для участі в конкурсному відборі на отримання ваучерної підтримки зайняла 3 дні, при цьому сам процес не викликав жодних труднощів через лояльність вимог. Процес вибору надавача послуг серед пре-кваліфікованих сервісних компаній був простим, оскільки їхній перелік був на високому рівні.

  Обрана нами компанія у рамках проекту надала послугу з розробки веб-сайту. Радимо суб’єктам підприємництва Львівщини взяти участь у наступних конкурсних відборах на отримання ваучерної підтримки, позаяк це надасть можливість розвивати компанію навіть за мінімальних власних інвестицій.

   

  Менеджер з експорту
  Василина Данилишин

  Чи усім видають ваучери?

  Ваучери видаються на конкурсній основі. Після подачі необхідних документів їх розглядає конкурсна комісія. Кількість проектів переможців оберуть залежно від кількості поданих заяв та наявного бюджету проекту.

  Для прикладу, минулого року у конкурсному відборі взяло участь 30 проектів, серед яких 20 отримало фінансування на загальну суму понад 900 тис. грн.

  Я хочу взяти участь в конкурсі на отримання ваучерів, що мені робити далі?
  1. Ознайомтеся з офіційними положеннями конкурсу.
  2. Підготуйте необхідний пакет документів.
  3. Подайте документи в ЛОДА до 21 серпня, за адресою м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб. 419.
  4. Чекайте рішення конкурсної комісії.
  ДОДАТКИ

   


  Ваучерна підтримка реалізується в межах проекту Інструменти розвитку бізнесу Львівської області у рамках Програми підвищення конкурентоспроможності області.


  PPV

  Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.