Володимир Воробей — експерт на платформі Merezha - PPV Knowledge Networks

Володимир Воробей — експерт на платформі Merezha

Опубліковано PPV на

MEREZHA — унікальна платформа, де кожен підприємець має можливість отримати допомогу для розвитку свого бізнесу. Мета платформи – вивести українські підприємства на новий рівень через залучення професійної експертизи.

Нова онлайн-платформа, допомагатиме тисячам українських МСП знаходити нові можливості для розвитку бізнесу, завдяки доступу до важливої інформації. Новий діджитал-інструмент сприятиме підвищенню прозорості ринку бізнес-послуг, а також встановленню контактів між провайдерами можливостей для розвитку та компаніями, які їх потребують.

Що для цього потрібно?
Достатньо виповнити чотири простих кроки:

  1. Виберіть бізнес-задачу на merezha.com.ua, яка найбільш відповідає вашим потребам.
  2. Познайомтесь з експертами платформи за допомогою 20-ти секундних відео-презентацій та додайте у свій кабінет.
  3. Слідкуйте за експертами: нові бізнес-кейси, тематичні події.
  4. Плануйте зустріч з експертом для обговорення вашої бізнес-потреби.

Володимир Воробей, директор PPV Knowledge Networks, є експертом платформи Merezha з побудови та трансформації бізнес-моделей.

Фасилітую стратегічні сесії малого та середнього бізнесу, супроводжую операціоналізацію стратегій. Розробляю бізнес-моделі, бізнес-кейси та бізнес-плани. Понад 20 років досвіду підготовки проектних заявок на грантове фінансування для бізнесу — програми ЄС, бюджетні фонди тощо. Маю значний досвід планування стратегій та програм соціальної відповідальності бізнесу (СВБ) для великого бізнесу.
Допомагаю компаніям у виборі концепцій та підходів міжсекторних програм та проектів (з владою, громадою, освітою тощо). Маю досвід з розробкою та втіленням проектів, пов’язаних з освоєнням просторів – креативних хабів, індустріальних парків, технологічних парків, бізнес-центрів тощо. Фасилітував створення кількох кластерів, у т.ч. найуспішнішого Lviv IT Cluster (очолював 2,5 роки).
На сайті доступні детальні описи двох кейсів з практики:
  1. Визначення стратегічних напрямків розвитку для групи компаній, що надає пакувальні рішення.
  2. Стратегія трансформації найбільшого виробника продукції з буку в Україні на інтегрований холдинг світового рівня.

Проект Merezha реалізовано в рамках ініціативи Європейського союзу для країн Східного партнерства (EU4Business) «Прямуємо разом!». Ініціатива надає можливості фінансування для малого та середнього бізнесу, відкриває іноземні ринки та пропонує консалтингову і технічну підтримки. Реалізацією ініціативи в Україні займається Європейський банк реконструкції та розвитку.

Категорії: Новини

PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.