Володимир Воробей в подкасті «Роби своє» про стартап-інвестування - PPV Knowledge Networks

Володимир Воробей в подкасті «Роби своє» про стартап-інвестування

Опубліковано PPV на

В покадкасті «Роби своє» своєю експертизою ділиться Володимир Воробей – директор агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks.

Ключові теми розмови:

  • Де, як та коли шукати інвестиції? Аби не цементувати дорогу, яку доведеться перекопувати. Та чому не усі гроші треба брати?
  • Що могли б підприємці взяти у стартаперів та навпаки?
  • Про звичайні справи, локальні бізнеси, які не претендують на підкорення всесвіту. 
  • Про стартаперів 60+ і чому це чудово.
  • Про можливості від UE4Business та Центрів інформаційноїної підтримки бізнесу.
  • Робити своє – аби змінити світ чи заробити?

«Інвестиції залежать від віри та того, наскільки проект сродний з його автором. Одна справа вміти працювати, зовсім інша – робити бізнес»


Роби своє – авторський подкаст Івана Петренка про стартапи та стартапне мислення. Успішні кейси, практичні поради, український та світовий досвід. Проект створюється спільно з Центром підприємництва УКУ. 

Категорії: Новини

PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.