Відео-трансляція конференції Creative Economy Day 2019 - PPV Knowledge Networks

Відео-трансляція конференції Creative Economy Day 2019

Опубліковано PPV на

Creative Economy Days це щорічна конференція, присвячену дизайну в креативній економіці. В 2019 році тема CED  «Дизайн як бізнес | Дизайн для бізнесу», з акцентом на промисловий та предметний дизайн.


Панельна дискусія 1
«Комерційна цінність дизайну»


Панельна дискусія 2
«Еволюція бізнесу в дизайні»


Панельна дискусія 3
«Як зробити дизайн в Україні бізнесом?»


Організатор конференції Центр інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові, заснований на базі агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks за підтримки ЄБРР в рамках ініціативи #EU4Business Європейського Союзу.


 

Категорії: Креативна економіка

PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.