Фінансування креативних індустрій - PPV Knowledge Networks

Фінансування креативних індустрій

Опубліковано PPV на

Запрошуємо на круглий стіл з верифікації попередніх результатів проєкту «Фінансування креативних індустрій», який відбудеться 29 та 30 вересня у онлайн-форматі.

Упродовж півроку проєкт реалізовувала команда експертів PPV Knowledge Networks за підтримки Українського культурного фонду.

На круглому столі ми поділимося напрацюваннями попередніх результатів проєкту.

Метою проєкту #ФінансиКреативу було дослідити потребу креативних індустрій у фінансуванні та готовність надавачів фінансування (банків, фондів, інвесторів, клубів бізнес-янголів) цю потребу задовольнити та знайти потенційні точки дотику.

  • Для львівської аудиторії подія відбудеться — 29 вересня з 17:00 до 18:00
  • Для київської — 30 вересня з 17:00 до 18:00.

Якщо ви з іншого міста — вкажіть це в формі реєстрації.

Щоб долучитися до круглого столу, заповніть реєстраційну форму: https://forms.gle/fbAkWuh8EkMGdDyu9

На пошту ви отримаєте підтвердження та посилання на Zoom зустріч.


PPV Knowledge Networks — агенція економічного розвитку. Ми розвиваємо бізнеси та міжсекторні зв’язки. Наші практики: креативна економіка, зелена економіка, розвиток МСП, місцевий економічний розвиток, бізнес-консалтинг, грантовий менеджмент. Ми надаємо послуги з проектного менеджменту, консалтингу, аналітики для бізнесу та організацій. Агенція має статус асоційованого члена мережі European Creative Business Network. Працюємо у Львові з 2008 року.

Проєкт реалізовується за підтримки Українського культурного фонду. УКФ — державна установа, створена у 2017 році, на підставі відповідного Закону України, з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості і суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір. Підтримка проєктів Українським культурним фондом здійснюється на конкурсних засадах.

Категорії: Анонси

PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.