Вакансія: інвестицій аналітик/ інвестиційна аналітикиня - PPV Knowledge Networks

Вакансія: інвестицій аналітик/ інвестиційна аналітикиня

Опубліковано PPV на

Агенція економічного розвитку PPV шукає інвестиційного аналітика/аналітикиню з перспективою розвитку до керівника/ниці практики залучення фінансування для бізнесу та креативних індустрій у команду на умовах повної зайнятості у Львові з червня 2024 року.
Просимо надсилати резюме на osk@ppv.net.ua до 1 травня.

Агенція PPV має значний досвід підтримки бізнесу та роботи з креативними індустріями, проте обмежений досвід роботи з інвестиційним напрямком – шукаємо колегу, яка/який має певний досвід та компетентності, має лідерський потенціал та зможе сформувати нову практику / команду у взаємодії та за підтримки інших членів команди PPV.

Інвестиційний/на аналітик/киня працюватиме у трьох напрямках, стратегічно важливих для впливу агенції PPV:

1. Моделювання та формування фонду розвитку креативних індустрій;
2. Стимулювання екосистеми фінансування малого бізнесу;
3. Зростання фінансової та інвестиційної спроможності малого бізнесу.

Основні завдання/обовʼязки:
 • Розробка моделі залучення фінансування для розвитку креативних індустрій – формат роботи, організаційна форма, бізнес-модель, оцінка впливу тощо;
 • Взаємодія з ключовими заінтересованими сторонами потенційного фонду розвитку креативних індустрій – інвесторами, донорами, підприємцями тощо (як з України, так і з інших країн);
 • Підготовка аналітичних розвідок, аналізів доцільності, фінансових моделей тощо;
 • Програмування та участь у заходах з тематики фінансування малого бізнесу;
 • (бажано) Консультування малого бізнесу щодо стратегій залучення фінансування, підготовки відповідних матеріалів (презентацій, моделей, планів, заявок, тощо) або впровадження управлінського обліку.
Очікуваний вплив (горизонт 3 років):
 • Запуск фонду розвитку креативних індустрій;
 • Внесок у формування нових та розвиток існуючих учасників екосистеми фінансування малого та середнього бізнесу в Україні;
 • Результативна підтримка 5+ малих та середніх бізнесів щороку (зростання фінансової спроможності малого бізнесу в Україні).
Досвід та компетенції:
 • Досвід (2-3 роки) роботи аналітиком / консультантом фінансових практик, аудитором, фінансовим менеджером, тощо;
 • Здорове лідерство, орієнтоване на позитивний суспільний вплив (проактивність, здорова амбіційність, орієнтованість на вплив);
 • Знання та вміння застосування методів та інструментів фінансового та інвестиційного моделювання та аналізу;
 • Аналітичні здатності – вміння концептуалізувати, працювати з інформацією та даними;
 • Вільне володіння українською та англійською мовами (усна та письмова комунікація), комунікаційні здатності.
Умови:
 • Повна зайнятість в офісі PPV у м. Львові (Business Hub), можливість частково працювати віддалено;
 • Ринкова оплата праці – від 50 тис. грн. (залежно від досвіду та показників ефективності, регулярна оцінка та перегляд за результатами роботи);
 • Випробувальний термін – 2 місяці з оплатою 30 тис. грн/місяць;
 • Постійний фаховий розвиток, участь у внутрішніх та зовнішніх навчальних подіях;
 • Фінансові річні бонуси.

Особливо заохочуємо українців, які отримали досвід за кордоном та ветеранів ЗСУ. Розглядаємо гібридний формат роботи та можливість релокації до Львова (після успішного проходження випробувального періоду).

PPV — агенція економічного розвитку (м. Львів). Ми розвиваємо бізнеси та міжсекторні зв’язки; працюємо з проєктами місцевого економічного розвитку, інституційного розвитку, зрілості бізнесу та розвитку МСП. Працюємо з темами сталості, фінансування, інновацій, міжсекторної взаємодії та креативності; надаємо послуги з проєктного менеджменту, консалтингу та аналітики для бізнесу, міжнародних програм та проектів, територіальних громад та інституцій; впроваджуємо консалтингові, сервісні та грантові проєкти. Ми є Центром інформаційної підтримки бізнесу (Мережа ЦІПБ) та афілійованим членом Creative Federation (ex-ECBN).

Просимо надсилати резюме (до 3-х сторінок) на osk@ppv.net.ua. Обов’язково зазначте у темі листа “Вакансія інвестиційного аналітика ”. Обраних кандидатів запросимо на співбесіду.


PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.