Долучайтеся до обговорення стратегії подальшого розвитку УКФ - PPV Knowledge Networks

Долучайтеся до обговорення стратегії подальшого розвитку УКФ

Опубліковано PPV на

Запрошуємо долучитись до розробки «Стратегії подальшого розвитку УКФ до 2030». Стратегія визначатиме напрями діяльності та стратегічні пріоритети Українського культурного фонду у довгостроковій перспективі.

Процес розробки передбачає — залучення ширшого кола грантоотримувачів, заявників та потенційних заявників з різних секторів. Заплановано: проведення чотирьох онлайн сесій для обговорення регіонального запиту на підтримку УКФ, форматів підтримки для різних секторів, цільових аудиторій, грантоотримувачів з досвідом та без нього, а також індивідуальних митців і менеджерів.

Кількість учасників сесій обмежена. В кожній групі може бути не більше 20 осіб.
Заповнити форму можна тільки один раз. Обрати можна тільки одну групу.

Дати проведення зустрічей:

  1. 27 жовтня 2020 року 11:00-13:00 — «Регіони» — сесія для визначення потреб регіонів. Запрошуємо представників органів місцевої влади та самоврядування, які займаються розвитком культури на локальному рівні та можуть запропонувати візію регіональної співпраці з УКФ.
  2. 28 жовтня 2020 року 11:00-13:00 — «Кроссекторальна» — сесія для розуміння запиту на формати та напрямки підтримки. Запрошуємо до участі ключових представників секторів, які мають візію розвитку відповідних секторів та ролі УКФ у цьому процесі.
  3. 29 жовтня 2020 року 11:00-13:00 — «Досвідчені заявники та новачки» — сесія для розуміння проблем, з якими стикаються досвідчені заявники та ті, хто тільки має намір аплікувати. Запрошуємо тих, хто реалізував більше двох проектів УКФ та має досвід реалізації інших грантових проектів, а також тих, хто не отримав підтримку від УКФ, але має досвід реалізації інших проектів.
  4. 30 жовтня 2020 року 11:00-13:00 — «Індивідуальні митці та малі команди без менеджерського досвіду» — сесія для розуміння потреб та можливих форматів підтримки початківців або митців без досвіду проектного менеджменту та написання проектних заявок. Запрошуємо до участи тих, хто не подавав заявку та не має досвіду реалізації проектів УКФ. Зокрема: індивідуальних митців, культурних менеджерів початківців, студентів.

Дедлайн заповнення форми — 21 жовтня 2020 року.


ЗАПОВНИТИ


Стратегію розробляє Агенція економічного розвитку PPV Knowledge Networks на замовлення УКФ.

Категорії: Анонси

PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.