Допомагаємо громадам розвивати економіку в часі війни - PPV Knowledge Networks

Допомагаємо громадам розвивати економіку в часі війни

Опубліковано PPV на

PPV Knowledge Networks залучена до проєкту U-LEAD з Європою II. Це проєкт з підтримки децентралізації в Україні

Територіальні громади сьогодні стикаються з новими проблемами через війну. Тепер треба пристосовувати плани розвитку до реалій військового стану, а також думати про повоєнну відбудову. Тому головне завдання нашої команди в цьому проєкті: активно підтримувати громади та допомагати їм створювати найкращі умови для ведення бізнесу та залучення інвестиції у громади навіть під час війни. 

Експерти PPV Knowledge Networks Мирослава Даньків, Ольга Мельник, Володимир Воробей та Дмитро Симовоник працюють над тим, аби невеликі територіальні громади (до 50 тис населення) були спроможні:

  • використовувати інструменти підтримки бізнесу та розвитку підприємництва в громаді, включаючи інфраструктуру
  • залучати інвестиції в громаду під час війни та після перемоги
  • сприяти місцевому розвитку під час війни та повоєнної відбудови.

У вересні команда PPV Knowledge Networks спільно з партнерами відбирали громади для програми (60 громад-учасниць). А зараз наші експерти проводять навчальні та практичні модулі “Громада дружня до бізнесу”. Так, серед учасників громади з усіх областей України, в тому числі, деокуповані та прифронтові громади

 

Під час навчання, окрім розвитку спроможностей, громади напрацьовують розвиткові інвестиційні проекти, які спрямовані на розвиток бізнесу, з акцентом на проекти міжмуніципального співробітництва. U-LEAD заохочує налагодження співпраці кількох громад. Ми також вболіваємо за таку взаємодію.

Громади, які успішно пройдуть навчання та будуть зацікавлені у подальшій співпраці, наступного року зможуть отримати поглиблену експертну підтримку для розробки документів чи проєктних пропозицій.

Стежити за новинами проєкту U-LEAD з Європою можна тут.

PPV Knowledge Networks працює з місцевим економічним розвитком. Це є пріоритетним напрямком роботи нашої агенції. Більше проєктів у портфоліо Агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks.

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами – членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян, та розширює можливості громад.

 


PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.