Визначили найвідважнішого львівського підприємця - PPV Knowledge Networks

Визначили найвідважнішого львівського підприємця

Опубліковано PPV на

Редакція онлайн-медіа MC.today разом із програмою КУБ (Країна успішного бізнесу) від «ПриватБанку» та компанією Mastercard Україна визначила переможця рейтингу  «Топ-50 найвідважніших підприємців Львівської області».


Переможців вибрали читачі MC.today, у голосуванні взяли участь 22 тис. осіб, а також історії учасників оцінювали журі та редакція MC.today, враховували інноваційність, стійкість бізнесу, подолання перешкод із честю, приголомшливу історію та роботу на благо країни.

Переможцем рейтингу став Микола Стецьків, засновник полуничної ферми «ФайнаBerry». Він отримує грант на навчання в Unit School of Business за програмою BUILD. Програма розроблена за методологією Університету в Берклі (Каліфорнія). Крім того, історію цього відважного львівського підприємця особисто відзначив Василь Хмельницький. Влітку він проведе з Миколою менторську зустріч у Києві або онлайн. 

Усі результати рейтингу та як розподілилися місця можна дізнатися тут. 

Експерти, які оцінювали учасників рейтингу: 

 1. Василь Хмельницький. Засновник холдингу UFuture та інноваційного парку UNIT.City. 
 2. Ганна Онищенко. Віцепрезидентка по роботі з клієнтами Mastercard в Україні та Молдові. 
 3. Євген Заіграєв. Керівник Дирекції малого та середнього бізнесу «ПриватБанку». 
 4. Артем Бородатюк. Засновник групи ІТ-компаній Netpeak Group Україна. 
 5. Віталій Седлер. Співзасновник і головний виконавчий директор IT-компанії Intellias. 
 6. Ростислав Вовк. СЕО компанії з виробництва кормів для домашніх тварин Kormotech LLC.
 7. Назар Білоус. Директор, співзасновник компанії LaMetric.
 8. Тарас Бачинський. Керівний партнер АО «Бачинський та партнери», співзасновник Online Law School, IT Business School та інвестиційно-брокерської компанії BK Investments. 
 9. Артем Макеєв. СЕО та керівний партнер Unit School of Business. 
 10. Олександр Магунь. Засновник і президент West Ukrainian Business Club, співзасновник West Ukrainian Business School, власник мережі ювелірних салонів «Каблучка». 
 11. Дмитро Мельникович. CEO WOO Company. 
 12. Андрій Євтух. Співзасновник і СЕО West Ukrainian Business School. 
 13. Микола Савуляк. Голова Клубу Ділових Людей Україна. 
 14. ​Соломія Марчук-Зінченко. Директорка юридичної компанії Main Business Partner, членкиня правління Західного регіонального об’єднання адвокатів і Спілки українських підприємців (СУП).
 15. Володимр Кривко. Керівний партнер Chernovetskyi Investment Group. 
 16. Іванна Євсєєва. Засновниця консалтингового агентства Auspex Academy, співзасновниця бізнес-спільноти Board, сертифікована бізнес-тренерка. 
 17. Наталія Карпенчук-Конопацька. Президентка Жіночої Ділової Палати України.
 18. Тарас Яценко. Засновник Tvoemisto.tv. 
 19. Іван Петренко. CEO Центру підприємництва УКУ. 
 20. Андрій Дячишин. Голова ГО «Комітет підприємців Львівщини».

Інформаційні партнери конкурсу: інноваційний парк UNIT.City, школа бізнесу для підприємців Unit School of Business, бізнес-спільнота West Ukrainian Business Club, бізнес-спільнота Board, бізнес-школа West Ukrainian Business School, медіа Tvoemisto.tv, бізнес-школа Lviv Business School, PPV Knowledge Networks.


Довідка

«Відважні підприємці: Львів» проводиться в межах проєкту «Відважні українські підприємці». Проєкт у 2019 році запустили «ПриватБанк» та MC.today, щоб підтримати сміливих і таких, що надихають, підприємців з регіонів. Перший конкурс провели для підприємців Дніпра, потім для Харкова та Одеси.

Онлайн-медіа MC.today – видання для тих, хто створює, для активних, вдумливих людей, про інноваційний бізнес, розвиток і стиль життя. На сайті понад 1 500 000 переглядів на місяць.

КУБ від «ПриватБанку» – національна програма розвитку підприємництва і створення нових робочих місць у малому та середньому бізнесі. Це екосистема для бізнесу, яка задовольняє відразу кілька потреб і надає реальну підтримку підприємцям. У межах програми з 2016 року 50 000 людей були профінансовані на суму 6,5 млрд грн.

 

 

Категорії: Анонси

PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.