Гранти для бізнесу: кейс компанії «Біобаланс» - PPV Knowledge Networks

Гранти для бізнесу: кейс компанії «Біобаланс»

Опубліковано Kosheleva Svitlana на

«Біобаланс» стали учасниками проєкту RUBA, а згодом виграли грант: 300 000 гривень – за друге місце в навчально-грантовій програмі THINK ON. Ukraine від компанії Lenovo. Розповідаємо про вплив бізнес-візитів для підприємців.

Наприкінці вересня 2023 року команда PPV організувала бізнес-візит щодо грантів та програм підтримки підприємництва для 15 підприємців із Сумської, Полтавської, Київської, Вінницької, Івано-Франківської та Закарпатської областей. Бізнес-візит відбувся завдяки ініціативі «Стійкість ділової активності українського бізнесу», яку реалізовувала мережа Центрів інформаційної підтримки бізнесу за сприяння IOM Ukraine. Любов Лисенко, співвласниця та директорка підприємства Біобаланс з Полтави була однією з учасниць.

Полтавське підприємство Біобаланс вже 13 років захищає сільськогосподарські рослини біологічним методом вирощує корисні комахи. З початком повномасштабного вторгнення росії в Україну перед бізнесом постала проблема заборони на польоти сільськогосподарської авіації, що зробило неможливим розпилення комах. У відповідь на це підприємці у короткі терміни розробили та виготовили невеликі сільськогосподарські безпілотники та шукали фінансову підтримку для збільшення їх кількості та удосконалення. Це спонукало їх взяти участь у ініціативі «Стійкість ділової активності українського бізнесу», обравши програму навчального бізнес-візиту до Львову за напрямом «Залучення фінансування та програми підтримки для розвитку МСП». 

Участь у програмі дала компанії змогу відвідати місцеві підприємства Львівщини, які отримали фінансову і консалтингову підтримку та познайомитися з їх досвідом участі у грантових програмах. Одразу після візиту Біобаланс взялися до роботи над грантовою заявкою і подались на конкурс й невдовзі отримали грант. 

фото Богдан Ємець

«Я очікувала від візиту нових корисних знайомств і корисних знань. Але мої очікування значно перевищено! Я сподівалася отримати тільки інформацію про платформи, де можна шукати гранти, і познайомитися з досвідом підприємств, які вже з грантами працюють, а отримала ще можливість напряму задавати питання про те, що цікавить, і неймовірну мотивацію . Цей візит спонукав нас  рухатись далі, розвиватись, дивитись ширше. І, головне, завдяки саме цьому візиту ми отримали впевненість, що треба брати участь у грантових програмах, якщо хочеш покращувати і розвивати свій бізнес.. Ми ризикнули і виграли. Вже підтверджено отримання нами гранту, на кошти якого ми зможемо втілити заплановане. Дуже дякуємо проєкту, організаторам, всім причетним до реалізації візиту, навчальних програм, всім,хто нас надихав і мотивував!» – ділиться враженнями Любов Лисенко.

 

Взимку 2024 року Біобаланс виграли грант: 300 000 гривень – за друге місце в навчально-грантовій програмі THINK ON. Ukraine від компанії Lenovo. За отримані кошти підприємці закупили безпілотники DJI PHANTOM 4 та акумулятори до них, які будуть переобладнані для розподілення комах.


Більше про вплив Агенції економічного розвитку PPV читайте у нашому звіті за 2023 рік.


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *